Ви знаходитесь у Черкасах?
Ви знаходитесь у Черкасах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8917122
  • (093)3976074

Подарункові сертифікати

Даруйте близьким враження та яскраві емоції

Маєте бажання вразити своїх друзів та рідних незвичайним подарунком? А може бути Ви не знаєте, що подарувати людині, у якої все є?

Сертифікати від розважального центру «Factoria» – це можливість бути не тільки оригінальним, але й універсальним у виборі подарунка, адже той хто отримає такий подарунок зможе сам вибрати послугу, яка сподобається.

Якщо Ви ще думаєте, що дарувати хлопцеві на 14 жовтня або дівчині на 8 березня, то сертифікат на квест може стати найкращим подарунком колезі або другу.

Сертифікат можна використати протягом 6 місяців, тим самим вибравши комфортний день для розваг та відпочинку.

Факторія– це цілий комплекс розваг та атракціонів в одному місці, де можна відпочити всією сім’єю, а також це місце, де швидше за все з’являються світові новинки.

Сьогодні, за сертифікатом можна зіграти в 5 активних ігор, пройти один з популярних світових квестів з ведучим, а також спробувати свої сили у проходженні лазерного лабіринту або просто постріляти в тир.

Якщо Ви все ще сумніваєтеся у виборі подарунка – зверніться за консультацією до нашого адміністратора або зателефонуйте за телефонами, зазначених на сайті й переконайтеся, що немає кращого подарунка ніж посмішка, від неймовірних емоцій.

Подарунковий сертифікат Черкаси