Ви знаходитесь у Черкасах?
Ви знаходитесь у Черкасах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (093)8917122
 • (093)3976074

Квест “Хованки” у Черкасах

КВЕСТ ХОВАНКИ – ЦЕ НАЙСТРАШНЫЙШИЙ КВЕСТ У МІСТІ.

Квест

Мета квесту: не стати заручником монстра, паралельно збираючи колекцію артефактів.

Вік: 6+

*Рекомендований вік від 8 років

Квест має кілька видів програм, які адаптуються під вік та рівень страху героїв. Разом з цим змінюється кількість спецефектів, акторів й складність.

Ігровий процес: квест проходить у повній темряві та для багатьох, поява монстра буде жахливим й страшним явищем. Та щоб тікаючи від чудовиська гравці змогли дістатися до бази вдало – видаємо спеціальні захисні шоломи й проводимо інструктаж з техніки безпеки. Довгі тунелі та коридори дадуть фору для маневрів, але монстр може випередити Вас, так що будьте уважними! Головне пам’ятати, що згуртована команда та колективний розум допоможе здолати монстра й зібрати максимальну кількість артефактів.

ВАЖЛИВО! Гравці, які мають проблеми зі здоров’ям, хвороба серця, страждають нападами епілепсії або знаходяться при надії – рекомендуємо утриматися від відвідування квесту «Хованки».

Квест

 • Популярний квест світового рівня
  Популярний квест світового рівня
  Ми знаємо, що для Вас важливо якість послуги та його наповнення, тому ми не експериментуємо й надаємо Вам квест, який проводять у 115 містах, 20 країн світу. Будьте завжди в тренді!
 • WOW ефекти
  WOW ефекти
  Ви потрапите у світ звукових хвиль, яскравого стробоскопа та незвичайного освітлення. Саме тут, місто перетворитися у покинутий світ, де головними будуть не люди, а монстри.
 • З ведучим та акторами
  З ведучим та акторами
  Безумовно, щоб створити неймовірну атмосферу потрібні актори, які будуть допомагати гравцям у досягненні поставленої мети. Ведучий допоможе почати гру, підготує гравців до випробуваннь та розповість легенду квесту, щоб зануритися у квест з головою.
 • Для великих та маленьких компаній
  Для великих та маленьких компаній
  У квесті можуть брати участь до 12 осіб з комфортом, адже велика площа локації старовинного міста дозволяє сховатися безлічі монстрів у тунелях та на вулицях.

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Квест «Хованки» розвиває в дітях контроль над страхом й вчить мислити раціонально та на кілька кроків вперед. Тренує вміння працювати у команді й справлятися з труднощами.

КВЕСТ ХОВАНКИ У ТЕМРЯВІ – ЦЕ НОВІ ЕМОЦІЇ ТА СТРАШНО-НЕЗВИЧНІ ВРАЖЕННЯ!

ОБИРАЙТЕ ПАКЕТ, ЯКИЙ ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ

 • Квест "Хованки"
  За 10 шукачів артефактів
  3000 грн.

  Додатковий шукач +250 грн.

 • Квест "Хованки"
  За 8 шукачів артефактів
  2500 грн.

  Додатковий шукач +250 грн.

 • Квест "Хованки"
  За 6 шукачів артефактів
  2000 грн.

  Додатковий шукач +250 грн.

КВЕСТ ХОВАНКИ У ЛАБІРИНТІ – НЕЙМОВІРНІ ПРИГОДИ ДЛЯ КОМПАНІЇ.

Якщо Ви маєте бажання вразити своїх друзів або обираєте відпочинок з родзинкою, полюбляєте гострі відчуття й вважаєте, що свято має бути яскравим – тоді квест «Хованки» то, що Вам потрібно. Дитячий день народження, корпоративний відпочинок, вихідні з друзями – квест підніме Ваш настрій.

Квест