Ви знаходитесь у Черкасах?
Ви знаходитесь у Черкасах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (093)8917122
 • (093)3976074

Лазерний лабіринт

Лазерний лабіринт у Черкасах

Лазерний лабіринт – це унікальний атракціон з використанням лазерних променів таі спеціальних прийомних датчиків, які фіксують переривання променя. Так-так, якщо Ви зачепите випадково лазерний промінь – спрацює система.

Мета гри: постаратися пройти лазерний лабіринт не зачепивши промені, паралельно виконуючи поставлені завдання за відведений час.

«Пограбування століття», «За всяку ціну» «Одинадцять друзів Оушена» – якщо від цих фільмів Ви і Ваші друзі приходите у захват, тоді час спробувати себе у ролі найуспішніших викрадачів цінностей. Для цього навіть не потрібно проходити спеціальні тренування або брати уроки у каскадерів голлівудських фільмів, всього лише прийти у РЦ Факторія й показати усі свої здібності.

Щоб підвищити рівень складності – задіяні динамічні лазерні промені, які пересуваються по кімнаті. Потрібні спритність та кмітливість, щоб пройти такий рівень.

Лазер та лазерні системи з видимим випромінюванням, що використовуються на території РЦ «Факторія», мають «Клас 3а», що є безпечним для здоров’я та зору гравців.

 • Лазерный лабиринт в Черкассах
 • Лазерный лабиринт в Черкассах
 • Лазерный лабиринт в Черкассах
 • Лазерный лабиринт в Черкассах

Атракціон лазерний лабіринт – це можливість не тільки весело провести час з друзями, а й відкрити для себе новий вид відпочинку всією сім’єю. Дана гра підходить для святкування дня народження у Черкасах, а також підійде, як доповнення до корпоративних змагань або дружніх розваг.

Середня тривалість гри: 15-20 хвилин.

Вік: 5 +

Гра проходить на території РЦ Factoria за адресою бульвар Шевченка, 274/13 у місті Черкаси.

Ціна “Лазерний лабіринт”

 • Індивідуальний
  з людини
  70 грн.

  2 раунди по 3 хвилини

 • Командний
  кількість гравців не обмежена
  700 грн.

  1 година

Додаткову інформацію по атракціону Ви зможете отримати зателефонувавши за телефонами, зазначених на сайті або через чат.