Ви знаходитесь у Черкасах?
Ви знаходитесь у Черкасах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8917122
  • (093)3976074

Квести у Черкасах

Краще будь-якої квест-кімнати

Квести – це повне занурення в історію взяту з популярних фільмів або книг. Під час квесту гравці вирішують поставлені завдання та головоломки.

Основна мета: зануритися з головою у світ фантастики та пригод, а також знайти супер здібності, щоб перемогти усією командою.

В квесті перевіряються друзі на міцність, адже коли залишаються лічені хвилини, й життя героїв тримається на волосині – потрібно знайти сміливість приймати вольові рішення та не побоятися діяти. Адже перемагають лише найсильніші!

Квести у Factoria – це ігри, які отримали визнання по всьому світі й тепер понад 80 міст у різних куточках світу грають в улюблені квести.

Наповнення квесту залежить від його тематики, таки чином у квесті «Гаррі Поттер» переважатиме більше механічні елементи, а в квесті «Сталкер» – електроніка.

Ігри проводимо у квестовой зоні, яка розділена на кілька локацій, які пов’язані між собою тунелями, переходами або закритими дверима.

В квесті беруть участі ведучий, який розповість легенду квесту та живі актори, які зроблять гру неймовірно цікавою і загадковою.

Чому саме квести? У них можуть взяти участь до 12 осіб з комфортом, що відрізняє від квест-кімнат, в яких приять участь можуть лише до 4-5 гравців.

ОБИРАЙТЕ КВЕСТ ЩО ВАМ СПОДОБАВСЯ ТА ВПЕРЕД НА ПОШУКИ ПРИГОД!

Квест-локація відкриває нові горизонти для всіх відвідувачів РЦ Factoria у Черкасах. Ви мріяли потрапити у світ казки, стати частиною світового бестселера або спробувати себе у ролі головного героя фільму? Тоді Ви точно там де потрібно!

Квест-кімната у «Факторія» створює умови, здатні занурити гравців у реальність, де добро перемагає зло, де є світла та темна магія, де люди важливіше цінностей. Учасники будуть закриті на 60 хвилин у квест-кімнаті разом з актором-аніматором й основне завдання – знайти можливість вибратися з кімнати, але для цього потрібно виконати ряд завдань.

Реаліті-квест, доповнений ведучим та аніматорами – це новий формат квестів у Черкасах, де гравці після невеликої легенди-історії закриваються на 1 годину в кімнаті та вирішують завдання й головоломки.

Кожен квест відтворює невелику історію, яка була, є або може трапиться. Вона повністю відображає події з книг або фільмів, тематика якої була обрана. Гравцям потрібно вирішити поставлені завдання, знайти всі потаємні ходи, знайти відповіді на головоломки та відшукати підказки. У квесті використовується електронний йі механічний реквізит, який здивує кожного своєю унікальність.

Щоб квест був цікавим – грайте всією сім’єю та насолоджуйтеся Вашою супер-командою разом!

ФОТОГАЛЕРЕЯ КВЕСТОВОЇ ЗОНИ

ЯК ПРОХОДИТЬ ГРА у КВЕСТІ (КВЕСТ-КОМНАТІ)?

Коли збирається вся компанія з 2-12 гравців, то ведучий розповідає невелику історію, перш ніж відкрити двері квестової зони. Після легенди учасники відправляються у світ, де кожен предмет – відсилання до реального фільму / книги. Гравці отримують першу підказку, яка повинна привести до ряду головоломок. Після ланцюжка ігрових елементів та завдань, учасники зможуть знайти вихід й відкрити двері, покинувши світ фантазій.

(У ведучого також є ключ, який відкриває двері у разі занепокоєння або небезпеки для гравців. Поруч із вхідними дверима розташований ще один ключ.)

Квест, як і квест-кімната – це комнадная гра для всієї родини, адже досить складно впорається з більшістю завдань поодинці та чим більше світлих голів – тим легше впоратися з квестом. Також, якщо виникають труднощі або гравці зайшли у глухий кут й не знають, як вирішитит ту чи іншу задачу – допоможе актор / аніматор, який не тільки зможе підказати, але й запитати ще більше.

Для великих компаній до 30 гравців ми можемо провести квест, поділивши на кілька команд. Таким чином квест буде проходити по всій території розважального квесту. Квест може стати хорошим варіантом для корпоративного відпочинку або тімбілдінга.

Ми любимо створювати нові квести, щоб радувати Вас новинками та сезонними трендами.

Ви можете відвідати ескейп квести, де гравці за 60 хвилин зможуть відчути себе частиною комп’ютерної гри. Перемогти можливо лише у тому випадку, коли в правильній послідовності будуть вирішені всі завдання.

Квест у РЦ «Факторія» – це можливість відзначити день народження неординарно та подарувати нові відчуття, які запам’ятаються на все життя.

Шукаєте квест кімнати Черкаси? Тоді це те, що Вам потрібно! Ігри квести та квести для дітей з фантастичним сценарієм й великим електронним реквізитом.

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber