Ви знаходитесь у Черкасах?
Ви знаходитесь у Черкасах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (093)8917122
 • (093)3976074

Лазерний тир

Лазерный тир у Черкасах

Лазерний тир – статичний атракціон для всієї родини. У ньому Ви зможете відточити свої навички у міткості, розвинути концентрацію та витримку, а також відмінно провести час за веселою грою.

Мета гри: вибити максимальну кількість активних мішеней, зайняти верхню позицію у турнірній таблиці.

Якщо Ви шукали розвагу на вихідні або просто хотіли відпочити з дітьми, то дитячий лазерний тирє безпечною та простою грою.

Електронний лазерний тир – це гра, для якої використовується спеціальна система інтерактивних датчиків разом з лазертаг обладнанням.

Вибираючи між тиром з кульками й лазертаг тиром варто відзначити, що вартість останнього нижче через відсутність витратних матеріалів, а точність пострілу дорівнює 99,8%, що говорить про якість гри та її безпечність.

Вік: 6+

 • Лазерный тир в Черкассах
 • Лазерный тир в Черкассах
 • Лазерный тир у Черкасах

Перш ніж приступити до гри, інструктор розповість усі особливості лазерного тиру та наочно покаже, як робиться постріл та які є варіанти завдань. Для дітей та дорослих можна виставити спеціальні режими, які будуть ускладнювати або полегшувати швидкість й точність стрільби.

Наприкінці гри, кожен зможе ознайомитись зі своїми результатами, а також вписати себе у турнірну таблицю, раз по раз покращуючи свою статистику.

Лазерний тир почали використовувати військові Сполучених Штатів, однак зараз це є розвагою ніж відточення своїх навичок.

Електронний тир у Черкасах – це відмінна можливість відволіктися від насичених буднів. Гра підійде як доповнення до розваг або може стати частиною тімбілдінга або корпоративу.

ЦІНА “ЛАЗЕРНИЙ ТИР”

 • Лазерний тир
  З людини
  50 грн.

  за 10 хвилин

 • Лазерний тир
  На компанію
  500 грн.

  за 60 хвилин