Ви знаходитесь у Черкасах?
Ви знаходитесь у Черкасах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8917122
  • (093)3976074

Виїзні ігри

У Вас в календарі стоїть підготовка до заходу, але Ви не знаєте за що братися? Організація – це не тільки цікавий, але й складний процес який вимагає не тільки колосального витрату часу, а й особливих навичок, щоб не впасти в бруд обличчям. У великих компаніях навіть наймають спеціальну людину, яка відповідає за організаційну роботу всіх корпоративів та днів народжень, проте, що робити, коли відповідальність за свято лежить на Ваших плечах?

Ми пропонуємо скористатися досвідом команди Факторія та забути про турботи раз і назавжди. Активні ігри або квести можна провести на Вашій території: офісу, приватного будинку, заднього шкільного двору чи бази відпочинку. Ви з легкістю можете замовити виїзний захід та насолоджуватися розвагами в улюбленому місці.

Виїзні ігри у Черкасах

Виїзні квести у Черкасах можна провести на будь-який локації, досить лише вибрати потрібний квест: «Скарб нації», «Сталкер», «Місія нездійсненна» або «Гаррі Поттер». Наші актори приїдуть заздалегідь, щоб оглянути місцевість та вибрати більш відповідну локацію. Таким чином гравці зможуть з головою поринуть у світ пригод. Квест на природі – це можливість не тільки добре відпочити всією сім’єю, а й отримати насолоду від активних ігор на свіжому повітрі.

  • Выездные игры в черкассах
  • Выездные игры в черкассах
  • Выездные игры в черкассах
КВЕСТИДО 10 ЧОЛОВІКДО 20 ЧОЛОВІКДО 30 ЧОЛОВІК
Ціна
ДО 10 ЧОЛОВІК
від 4000 грн.
ДО 20 ЧОЛОВІК
від 5000 грн.
ДО 30 ЧОЛОВІК
від 6000 грн.

 

Лазертаг на природі, здавалося б, як це можливо, адже на світлі не побачити лазерних променів? Так ось, у гры лазертаг немає усіма звичного лазерного променя, лише інфрачервоний імпульс, який фіксується жилетами. Саме тому грати у лазертаг можна як в закритому приміщенні, так і на природі. Ми з радістю надамо надувне поле, яке зробить гру більш цікавою та динамічною. Можна також влаштувати турнір на корпортаів або тімбілдінг.

  • Выездные игры в черкассах
  • Выездные игры в черкассах
  • Выездные игры в черкассах
ЛАЗЕРТАГБУДНІ ДНІВИХІДНІ ДНІ
Ціна на 1 людину
БУДНІ ДНІ
280 грн./годину
ВИХІДНІ ДНІ
280 грн./годину

*мінімальне замовлення 5000 грн.

Щоб бути впевненим, що на Вашому заході буде активна розвага, необхідно заздалегідь узгодити час та місце проведення ігор. Наші менеджера з радістю підберуть для Вас цікаві розваги та дадуть відповідь на всі питання, які можуть виникнуть під час підготовки й проведення ігор.

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Виїзні ігри на свіжому повітрі – це можливість поєднати приємне з корисним. Ваша улюблена локація у поєднанні з активними іграми та квестами дає можливість комфортно провести час за улюбленими розвагами. Ігри сприяють розвитку опорно-рухового апарату, а квести розвивають творче мислення.

Також, можна організувати комплексні заходи, які складаються з квесту та активної гри, що зробить розважальну програму повноцінною на 3 години веселого свята.

Выездные игры в черкассах

ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ ПО ВИЇЗНИХ ІГРАХ ВИ ЗМОЖЕТЕ ОТРИМАТИ ЗАТЕЛЕФОНУВАВШИ ПО ТЕЛЕФОНАМ, ВКАЗАНИХ НА САЙТІ АБО ЧЕРЕЗ ЧАТ.

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber