Ви знаходитесь у Черкасах?
Ви знаходитесь у Черкасах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8917122
  • (093)3976074

Найпопулярніший квест «Сталкер» у Черкасах

Найпопулярніший квест «Сталкер» у Черкасах

Колись, по всьому Радянському Союзу використовували ядерне паливо на електростанціях для отримання електроенергії. Здавалося б, вчені роками вивчали процеси ділення атомів та проводили сотні експериментів – один з яких закінчився повним провалом.

Історію вибуху на Чорнобильській атомній станції вивчають з малих років в школі, але мало хто згадує о сталкерах та їх угрупованнях. Зараз навколо 4 енергоблоку знаходиться зона відчуження та кожен, хто незаконно перетнув її, вважається вільним сталкером – нам такі й потрібні!

Кажуть, що історія обов’язково повториться і готується нове опір та ще один вибух. Ми не допустимо повторення жахливої трагедії та просимо відгукнутися найсміливішим, щоб протистояти змові.

Щоб підготуватися до завдання такого рівня складності та не загубитися на великих просторах, й не заблукати до рудого лісу, професор Сахаров розповість, де-що знаходиться та дасть необхідну електроніку для роботи. Знайти його зможете ноподалік міста Прип’ять.

Гравці зможуть з головою зануритися в історію вибуху на ЧАЕС, а також спробувати себе у ролі сталкера, як у популярній грі. Складні завдання, електронний реквізит та заплутані локації – роблять квест неймовірно цікавим, а живі актори доповнять іншу реальність. Квест підходить для проходження як дітям, так і дорослим, так що шукайте союзників та вирушайте на пригоди разом із Факторія!

Залишити коментар
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі