Ви знаходитесь у Черкасах?
Ви знаходитесь у Черкасах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8917122
  • (093)3976074

БЕЗПЕЧНИЙ ВІДПОЧИНОК НА ВСІ 100%

ВІДПОЧИВАЙТЕ ТАК, НЕМОВ МИ ВІДКРИТІ ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ

БЕЗПЕЧНИЙ ВІДПОЧИНОК НА ВСІ 100%

Що таке комфорт для Вас? Безумовно, це усамітнення та безпека, це гарне обслуговування та дотримання всіх норм МОЗ. Саме такий комфорт та навіть більше ми пропонуємо для Вас!

Якщо Ви переймаєтесь за своїх дітей та близьких, але маєте бажання відсвяткувати подію не тільки у стінах рідного дому – то сміливо приїжджайте до Факторії та відчуйте турботу нашої команди на собі.

Наші ігрові локації обладнані санітайзерами, а обладнання проходить повну дезінфекцію після кожного гостя. У кожної компанії є своя індивідуальна зона відпочинку, яка розрахована тільки на них. Персонал вибудовує програму так, щоб гравці не перетиналися навіть в єдиній загальній зоні – коридорі / ресепшн.

Саме тому, Ви зможете відчути максимальний комфорт та відчути, немов Факторія відкрила свої двері тільки для Вашої компанії.

Безліч активних ігор та програм, а також акційні пропозиції й дисконтні пакети для святкування дня народження. Підібрати розвагу Вам допоможе адміністратор або менеджер по телефону.

Весь персонал РЦ Факторія має паспорт вакцинації та зможуть надати на вимогу гостей. Ми намагаємося, щоб Ви змогли насолодитися нашими розвагами та отримати масу приємних емоцій від безпечного відпочинку.

МАКСИМУМ ЕМОЦІЙ – МАКСИМУМ ЗАХИСТУ РАЗОМ ІЗ FACTORIA!

Залишити коментар
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі