Ви знаходитесь у Черкасах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (093)8917122
 • (093)3976074

FREEZE

Зупини суперника за допомогою холоду

Гра Салочки у Черкасах

FREEZE (Фриз) – новий формат популярної гри «Квач» або «Салочки», де гравці повинні знерухомити суперника доторкнувшшись. Гра є безконтактної з використанням ігрових пристроїв Timetag. Дана консоль є основним ігровим девайсом, яка взаємодіє з іншими пристроями за допомогою радіосигналу й не має нічого спільного з репліками зброї, як у грі Лазертаг.

Ігра Фриз підходить для будь-якого віку, адже вона проста в управлінні та з нею легко впораються навіть маленькі діти.

Мета гри: Заморозити найбільшу кількість суперників й перемогти всією командою.

Вік гравців: 5+

Гра Салочки у Черкасах

 • Гра не має аналогів
  Гра не має аналогів
  FREEZE гра зі світовим ім'ям, адже в неї грали ще наші батьки, а зараз грають у її сучасну версію по всьому світу.
 • Еволюція гри
  Еволюція гри
  Фриз - це електронний варіант дворової гри. Сучасні, інтерактивні девайси, спрощений інтерфейс, футуристичний вигляд консолей та просто дивовижні майданчики для гри.
 • Результати та досягнення
  Результати та досягнення
  Кожен гравець зможе не тільки контролювати успішність команди, а й отримувати детальну статистику перемог та поразок після кожного раунду. Командні результати допоможуть виявити переможця.
 • Стань кращим гравцем
  Стань кращим гравцем
  Щоб бути кращим, необхідно використовувати свій розум, вчиться вибудовувати тактики та бути частиною команди.

Ігровий процес:Щоб познайомиться з пристроями необхідно перед грою пройти невеликий інструктаж. Гра проста, адже основне завдання – заморозка противника, а значить є на пристрої спеціальна кнопка, яка відповідає за це. Якщо підійти до суперника на відстань ближче 1,5 метра та натиснути кнопку – то можна успішно заморозити. Однак, якщо суперник зможе виконати маніпуляції швидше – він заморозить Вас. Для того, щоб не витрачати час на довге розмороження – можна, за допомогою кнопок на консолі, себе розморозити за невелику кількість часу.

Гра на стільки проста, що діти грають з дорослими й та це не дивно, адже дорослі згадують дитинство, а діти отримують емоції від нової для них гри.

Фриз – активна гра для компанії, яку проводимо на території спеціальної ігрової арени. Система тунелів й лабіринтів, перешкод та укриттів – робить гру неймовірно цікавою.

Гра Салочки у Черкасах

Ціна «FREEZE» на 1 гравця

 • FREEZE
  Вихідні дні - 70 грн.
  Будні дні - 60 грн.

  за 15 хвилин

 • FREEZE
  Вихідні дні - 140 грн.
  Будні дні - 120 грн.

  за 30 хвилин

 • FREEZE
  Вихідні дні - 280 грн.
  Будні дні - 240 грн.

  за 60 хвилин

Галерея ігрового майданчика

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Ігра у FREEZE (Замороження) розвивають корпус, зміцнюючи всі м’язи на тілі дитини. Гра створює умови для розвитку логічного мислення, вчить працювати у команді та прораховувати дії наперед.

Живі ігри для компанії підлітків – це те, чого так не вистачає у світі гаджетів та смартфонів. Активна гра Фриз допоможе розвинути реакцію та знаходити спільну мову у живому світі. Рекомендуємо грати всією сім’єю для гарного настрою.

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СТИЛІ FREEZE

Тематика «Холодне серце» або просто сніжна зима стане відмінним стилем для дня народження дитини. Гра доповнить святкування, а універсальність тематики оцінять дорослі та діти.

Игра Салочки в Черкассах

Шукайте активні розваги Черкаси?

ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ ПО АТРАКЦІОНАМ ВИ ЗМОЖЕТЕ ОТРИМАТИ ЗАТЕЛЕФОНУВАВШИ, ВКАЗАНИХ НА САЙТІ АБО ЧЕРЕЗ ЧАТ.