Ви знаходитесь у Черкасах?
Ви знаходитесь у Черкасах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8917122
  • (093)3976074

Дитячий пейнтбол у Черкасах

Кажуть, хто не пробував пограти у пейнтбол – той у житті не відчував яскравих емоцій. А наші кульки з фарбою настільки яскраві, наче веселка після дощу. Так що не витрачайте час, адже пейнтбольні пригоди вже чекають на Вас у Черкасах.

Дитячий Пейнтбол – командна гра з використанням американського обладнання та якісних куль. Активна гра, в якій гравці повинні потрапити у супротивника, залишивши на його тілі або обладнанні пляму фарби.

Обладнання досить міцне та легке, а використовувати його можуть навіть найменші діти. Щоб перезарядити такий пейнтбольний маркер, потрібно лише пересмикнути затвор; постріл кулі – за рахунок стисненої пружини на довжину до 30 метрів.

Куля виконана з тонкої желатинової оболонки, яка розколюється при зіткненні з будь-яким предметом. Усередині кулі – харчовий фарбник, але їсти його точно не варто. Фарба легко відмивається мильною водою, так що при випадковому попаданні на одяг можна легко змити.

Щоб одяг гравців залишився чистим – використовуємо камуфлюючу форму, яка допомагає не тільки захиститися від бруду, а й надає грі особливий антураж. Також учасникам видають спеціальні захисні маски та бронежилет, який візуально допомагає визначити приналежність до команди синіх чи червоних.

Перед початком гри, інструктора познайомлять із обладнанням, його використанням та технікою безпеки. Далі, інструктор буде виконувати роль судді на полі та зможе запропонувати розіграти пару місій та сценаріїв для цікавості гравців; популярні з них: протистояння, захоплення прапора, утримання точки, голодні ігри тощо.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!

Пейнтбол – це сучасний вид спорту, спрямований на розвиток швидкості реакції, зміцнення м’язів усього корпусу та роботи у команді. Обладнання для дитячого пейтболу допомагає долучитись до світової культури культової гри вже з 6 років.

ЦІНА «ДИТЯЧИЙ ПЕЙНТБОЛ» НА 1 ГРАВЦЯ У ЧЕРКАСАХ

FACTORIAПАКЕТ «ЕКОНОМ» ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ + 100 КУЛЬОКПАКЕТ «СТАНДАРТ» ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ + 200 КУЛЬОКПАКЕТ «МАКСИМАЛЬНИЙ» ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ + 500 КУЛЬОК
Будні дні
ПАКЕТ «ЕКОНОМ» ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ + 100 КУЛЬОК
280 грн.
ПАКЕТ «СТАНДАРТ» ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ + 200 КУЛЬОК
380 грн.
ПАКЕТ «МАКСИМАЛЬНИЙ» ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ + 500 КУЛЬОК
680 грн.
Вихідні та святкові дні
ПАКЕТ «ЕКОНОМ» ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ + 100 КУЛЬОК
300 грн.
ПАКЕТ «СТАНДАРТ» ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ + 200 КУЛЬОК
400 грн.
ПАКЕТ «МАКСИМАЛЬНИЙ» ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ + 500 КУЛЬОК
700 грн.

Прокат дитячого обладнання у будній день – 180 грн.

Прокат дитячого обладнання у вихідний день – 200 грн.

Кулі по 100 грн. за 100 штук у будь-який день (в середньому один гравець витрачає від 100 до 400 куль за гру).

У комплект обладнання входить: дитячий пейнтбольний маркер (зброя), маска, форма камуфляжу (дитячий розмір), захисний жилет, робота інструктора, базова кількість куль у залежності від обраного пакету.

Додатково (не входить у вартість пакета):

Професійна термальна маска – 50 грн.

Термальна маска з повним захистом голови – 65 грн.

Наколінники – 40 грн.

Захист шиї – 40 грн.

Дим звичайний: 70 грн

Дим кольоровий: 130 грн

*ігри проходять на вибраній Вами території та вартість її оренди не входить у вартість прокату.

** Оренда виїзного поля оплачується окремо.

Декілька унікальних фактів про дитячий пейнтбол:

  • Американська компанія GOTCHA випускає легкі та надійні маркери «valken kids»
  • Швидкість пострілу становить 30 метрів на секунду, а дальність польоту до 30 метрів. (Показники стандартного пейтболу в 3 рази вище)
  • Куля має зменшені розміри та важить лише 1,15 г (у дорослому – 3,5 г)
  • Кулька не тільки маленька, а й тендітна. Желатинова оболонка та харчовий барвник екологічні та швидко розкладаються під впливом природи.
  • Фарба на водорозчинній основі та можна не боятися забруднитись.
  • Порівняти влучення кулі можна з силою влучення маленького камінчика, тому дитина не відчує дискомфорт від гри.
  • Ви завжди можете не тільки подивитися, а й випробувати обладнання на собі. Так що, якщо є питання або сумніви в тому, чи варто обирати гру – приходьте до Факторії та безкоштовно розвійте всі міфи про неї.

Ігри проводяться на виїзді, тому слід заздалегідь обдумати локацію. Варто придивитися до таких місць як ліс, паркова зона, база відпочинку або спеціальний майданчик для гри у пейнтбол. Бажано передбачити віддаленість від людей та мати дозвіл на проведення гри на вибраній Вами території. Якщо ж залишилися питання щодо вибору місця – менеджер зможе проконсультувати та допомогти підібрати найкращу для гри локацію.

Дитячий пейнтбол стане чудовим подарунком на день народження, адже відпочинок із друзями на свіжому повітря – це не тільки весело, а й корисно. Також варто розглянути комбінування пейнтболу з іншими активностями та квестами, щоб створити повноцінну розважальну програму.

Відпочивайте на всі 100% разом із Факторія!