Ви знаходитесь у Одесі?
Ви знаходитесь у Одесі?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну
  • (063)6312394
  • (063)4805658

ВИЇЗНІ ІГРИ В ОДЕСІ

Організація будь-якого заходу — це складна та енерговитратна робота. Підготовка до свята забирає усе більше сил та часу, адже рівень став вищим, і запити зростають з кожним днем. У великих компаніях є посада HR, саме ці люди займаються організацією корпоративного відпочинку та дозвілля. Але що робити, якщо немає можливості витрачати багато часу на організацію гарного свята чи дня народження? Відповідь проста – сучасна команда з багаторічним досвідом виїзних ігор на великі та маленькі компанії. РЦ «Factoria» знає секрети якісної організації та проведення заходів на Вашій території.

Команда «Факторії» знаходиться у ТРЦ «City Center», але у будь-який момент може виїхати за зручною для Вас адресою з необхідними іграми та реквізитом. Ми проводимо наші заходи на будь-якій локації: школа, офіс, база відпочинку, ресторан, парк чи приватний будинок.

Хочете зіграти у лазертаг на природі? Пройти квест з друзями удома? Чи влаштувати турнір з «Мисливців за часом» на базі відпочинку з колегами? Ми з радістю організуємо Вам відпочинок найвищого ґатунку.


Виїзні квести. Популярні тематики за мотивами світових бестселерів: «Сталкер», «Місія нездійсненна», «Антивірус», «Скарби нації» та «Гаррі Поттер». Великий і яскравий реквізит наповнений сучасною електронікою. Живі актори та ведучі допоможуть повністю поринути у світ пригод.

КВЕСТИДо 10 людейДо 20 людейДо 30 людей
Ціна
До 10 людей
від 4000 грн.
До 20 людей
від 5000 грн.
До 30 людей
від 6000 грн.

Виїзні ігри. Найпопулярніша гра для дітей та дорослих – лазертаг. Грати можна на будь-якій локації, адже гра є абсолютно безпечною. Лазертаг буде родзинкою Вашої вечірки або дня народження, тому цей варіант безпрограшний та підійде для будь-якої компанії.

ЛАЗЕРТАГБУДНІ ДНІВИХІДНІ ДНІ
Ціна на 1 людину
БУДНІ ДНІ
280 грн/годину
ВИХІДНІ ДНІ
280 грн/годину

*мінімальне замовлення — 5000 грн.

Щоб організувати виїзний захід, достатньо зв’язатися з нашими менеджерами та з’ясувати всі деталі. Прохання заздалегідь планувати Ваше дозвілля, адже Ваша дата може бути зарезервована іншими гостями.

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Виїзні ігри – це комфортний відпочинок в улюбленому місці. Поєднуючи свіже повітря та активні ігри, Ви активуєте міцний імунітет дитини.

Лазертаг допомагає створити командний дух та бути налаштованим на перемогу у будь-якій справі.

Квестові ігри розвивають інтелектуальні здібності та формують фантазію дітей.

Щоб свято було справді незабутнім, рекомендуємо замовляти комплексні заходи, які зроблять Ваш відпочинок чудовим.

АКТИВНІ ІГРИ НА КОРПОРАТИВ В ОДЕСІ

Останнім часом дозвілля на природі або базі відпочинку стало популярним для багатьох компаній. Саме тому пропонуємо корпоративні змагання з лазертагу. Також у нас є безліч квестів, які підійдуть великим і маленьким компаніям.

Такий вид тімбилдінґу допоможе зняти напругу в колективі, налаштуватися на робочий лад та просто відпочити разом.

Ціна на виїзні заходи індивідуальна та формується з урахуванням кількості учасників і транспортних витрат для персоналу.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЩОДО ВИЇЗНИХ ІГОР ВИ МОЖЕТЕ ПО ТЕЛЕФОНАХ, УКАЗАНИХ НА САЙТІ

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber