Ви знаходитесь у Черкасах?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (063)6312394
  • (073)5999522

Квести в Одесі

КВЕСТИ — ЗАНУРЕЖЕННЯ У НОВУ РЕАЛЬНІСТЬ

Квести – це командне проходження тематичної гри в якій присутні логічні завдання, завдання на фізичні та розумові здібності спрямовані на згуртування колективу та відпочинок.

Основна мета: поринути у світ альтернативної реальності та відчути пригоди у ролі головного героя.

Щоб перемогти у квесті необхідно довіритися друзям, адже лише насправді смілива команда здатна дійти перемоги.

Квести у Factoria – це сучасний формат ігор, мотиви яких взяті з популярних книг, фільмів та комп’ютерних ігор. Квести представлені у понад 115 міст по всій земній кулі.

Територія, де проходять квести, має кілька тематичних локацій. У міру проходження квесту, гравці зможуть відчиняти двері нових кімнат, вивчати вміст лабіринтів та тунелів.

Сучасна електроніка та яскравий великий реквізит не залишить байдужим навіть найдосвідченіших гравців. Квести доповнюються унікальними гаджетами, які допомагають у проходженні.

Перед початком квесту, ведучий розповість захоплюючу легенду та познайомить з новою історією, а живий актор допоможе у проходженні, адже деякі завдання можуть бути складними для учасників. Однак пам’ятайте, що актор може дати невірну підказку, що заплутає Вас ще сильніше.

Квести – це вдосконалений варіант квест-кімнат, що дозволяє проводити гру на велику кількість людей, з тим як квест-кімнати, лише до 4-х осіб.

Багато таємниць приховує локація РЦ Factoria та лише справжні герої зможуть розгадати таємниці світобудови. Пора знову повірити у казку, дізнатися, де живуть монстри, дізнатися, що сталося з Гаррі Поттером після перемоги над Волан де Мортом, знайти скарб усього світу та зупинити бомбу на останніх секундах.

Гравцям дається лише одна година на пошуки відповідей та вирішення всіх головоломок. Та якщо складності зламали Вас на шляху до перемоги – живий актор допоможе у подоланні їх та допоможе з головою поринути у світ улюблених книг та фільмів. Коли всі завдання вирішено та знайдено вихід – квест завершується й гравці наповнені неймовірними емоціями зможуть обговорити квест у наших банкетних зонах за смачною піцею чи тортиком.

Реаліті-квест – абсолютно новий формат квестів, у якому гравці за 60 хвилин мають знайти вихід з кімнати. Актори-аніматори допомагають відкрити завісу таємниць та повністю поринути в атмосферу квесту.

Яскраві емоції та нові враження – це те, що дарують наші квести. Сучасний підхід до виготовлення реквізиту, наповнення його електронікою. Унікальні головоломки та різнопланові завдання, виконання яких наблизить Вас до перемоги. Сюжетні повороти роблять квест цікавим до останніх секунд.

Квест ідеально підходить для святкування дня народження чи затишного сімейного вихідного дня. Також, квест може стати частиною Вашого тімбілдінгу або корпоративного відпочинку.

КВЕСТОВА ЛОКАЦІЯ

ЩО ТАКЕ КВЕСТ (КВЕСТ-КІМНАТА)?

Перед початком квесту гравці дізнаються легенду, а також основні правила у квесті. Можна дізнатися багато нового та поділитися своїми історіями з ведучим. Далі, учасники вирушають на стартову локацію, де зможуть вивчити вміст кімнати та познайомитись із основним елементом квесту. Метою гравців буде знайти вирішення всіх головоломок та завдань. На шляху можуть зустрітися: магічне яйце дракона, скриня Ньюта, телефон-аналізатор, кейс зі злитками золота, справи Інтерполу, кодувальник Краснова, піраміда Майя, унікальні репродукції з галереї Лувру та багато іншого. Всі елементи реквізиту детально опрацьовані та захоплюють своєю незвичністю.

Гравцям дається лише 1 година, щоб залишити кімнату та встигнути врятувати світ. Однак, покинути кімнату можна у будь-який момент за бажанням та запасний ключ завжди знаходиться у актора або біля вхідних дверей. У разі надзвичайної події прислухайтеся до поради ведучого.

Квест, як і квест-кімната, має безліч завдань та можливостей, потрібно лише вміти знаходити правильне рішення. Для цього допомагає хороша, згуртована команда, в якій є азарт, інтерес до перемоги та сила подолати всі труднощі разом.

Велика компанія для квестів – це лише плюс. Квестова локація розрахована на одномоментне проходження від 3 до 12 гравців. Однак, великі компанії до 30 осіб зможуть також взяти участь, тільки для цього використовуватиметься весь простір розважального центру. Квест для корпоративу – відмінний формат для тематичних свят.

На даний момент доступно 4 квести, тематики яких універсальні та підходять як і дітям, так і дорослим. Також ми намагаємося створювати нові квести, в яких ви скоро зможете взяти участь.

Неординарні ескейп квести у Факторії вчать мислити неординарно. Розвиває командний дух, навчає лідерським якостеям та роботі у команді. Ви зможете стати головним героєм улюбленого бестселера та підкорити нові вершини разом із друзями.

Квест можна подарувати у вигляді сертифіката на день народження чи пам’ятну дату. Даруйте лише яскраві емоції та насолоджуйтесь розвагами від РЦ «Factoria».

Шукаєте квест кімнати Одеса? Квести у Фактори за мотивами бестселерів для дітей та дорослих? Квести у City Center