Ви знаходитесь у Одесі?
Ви знаходитесь у Одесі?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 300 грн. на послуги!
Дізнатись ціну
  • (063)6312394
  • (063)4805658

Квести в Одесі

КВЕСТИ — ЗАНУРЕННЯ У НОВУ РЕАЛЬНІСТЬ

Квести – це командне проходження тематичної гри, у якій наявні логічні завдання, вправи на фізичні та розумові здібності. Така гра спрямована на згуртування колективу та відпочинок.

Основна мета: поринути у світ альтернативної реальності та пережити пригоди у ролі головного героя.

Щоб перемогти у квесті, необхідно довіритися друзям, адже лише насправді смілива команда здатна дійти перемоги.

Квести у «Factoria» – це сучасний формат дозвілля. Сюжети для них узяті з популярних книг, фільмів та комп’ютерних ігор. Квести проводяться у понад 115 містах по всій земній кулі.

Територія, де проходять квести, має кілька тематичних локацій. Під час проходження гри гравці зможуть відчиняти двері нових кімнат, вивчати вміст лабіринтів і тунелів.

Сучасна електроніка та яскравий неповторний реквізит не залишать байдужими навіть найдосвідченіших гравців. Квести доповнені унікальними гаджетами, які допомагають у проходженні.

Перед початком квесту ведучий розповість захопливу легенду та познайомить з історією, а живий актор допоможе проходити гру, адже деякі завдання можуть бути складними для учасників. Однак пам’ятайте, що актор може дати неправильну підказку, яка заплутає Вас ще сильніше.

Квест – це вдосконалений варіант квест-кімнати (кількість гравців у квест-кімнаті — до 4, кількість гравців на квесті — до 30).  

Багато таємниць приховує локація РЦ «Factoria», та лише справжні герої зможуть розгадати секрети світобудови. Час знову повірити у казку: дізнатися, де живуть монстри, з’ясувати, що сталося з Гаррі Поттером після перемоги над лордом Волдемортом, знайти скарб усього світу та зупинити бомбу на останніх секундах.

Гравцям дається лише одна година на пошуки відповідей і вирішення всіх головоломок. Але якщо складності зламали Вас на шляху до перемоги – живий актор допоможе їх подолати і з головою поринути у світ улюблених книг та фільмів. Коли всі завдання вирішено, а вихід знайдено – квест завершується, і гравці, сповнені неймовірними емоціями, можуть обговорити гру в наших банкетних зонах за смачною піцою чи тортиком.

Реаліті-квест – абсолютно новий формат квестів, у якому гравці за 60 хвилин мають знайти вихід з кімнати. Актори-аніматори допомагають відкрити завісу таємниць та повністю поринути в атмосферу квесту.

Яскраві емоції та нові враження – це те, що дарують наші квести. У нас Ви знайдете сучасний підхід до виготовлення реквізиту й наповнення його електронікою; унікальні головоломки та різнопланові завдання, виконання яких наблизить Вас до перемоги. Сюжетні повороти роблять квест цікавим до останніх секунд.

Квест ідеально підходить для святкування дня народження чи затишного сімейного вихідного дня. Також квест може стати частиною Вашого тімбилдінґу або корпоративного відпочинку.

КВЕСТОВА ЛОКАЦІЯ

ЩО ТАКЕ КВЕСТ (КВЕСТ-КІМНАТА)?

Перед початком квесту гравці дізнаються легенду, а також основні правила гри. Далі учасники вирушають на стартову локацію, де зможуть вивчити вміст кімнати й познайомитись з основним елементом квесту. Мета гравців: вирішити всі головоломки та завдання. На шляху можуть зустрітися: магічне яйце дракона, скриня Ньюта, телефон-аналізатор, кейс зі злитками золота, справи Інтерполу, кодувальник Краснова, піраміда Мая, унікальні репродукції з галереї Лувру та багато іншого. Усі елементи реквізиту детально опрацьовані та захоплюють своєю незвичністю.

Гравцям дається лише 1 година, щоб покинути кімнату та встигнути врятувати світ. Однак вийти з кімнати можна у будь-який момент за бажанням, а запасний ключ завжди знаходиться в актора або біля вхідних дверей. У разі надзвичайної ситуації прислухайтеся до порад ведучого.

Квест, як і квест-кімната, має безліч завдань та можливостей, потрібно лише вміти знаходити правильне рішення. У нагоді стане хороша, згуртована команда, яка має азарт, інтерес до перемоги та силу подолати всі труднощі разом.

Велика компанія для квестів – це лише плюс. Квестова локація розрахована на одночасне проходження від 3 до 12 гравців. Але великі компанії до 30 осіб також зможуть взяти участь, для цього використовуватиметься весь простір розважального центру. Квест на корпоративі – чудовий формат для тематичних свят.

Зараз доступно 4 квести, тематики яких універсальні та підходять як дітям, так і дорослим. Також ми створюємо нові квести, у яких Ви скоро зможете взяти участь.

Нестандартні ескейп-квести у «Факторії» вчать мислити неординарно. Вони розвивають командний дух, навчають лідерським якостям та роботі в команді. Ви зможете стати головним героєм улюбленого бестселера та підкорити нові вершини разом із друзями.

Квест можна подарувати у вигляді сертифіката на день народження чи пам’ятну дату. Даруйте лише яскраві емоції та насолоджуйтесь розвагами від РЦ «Factoria».

Шукаєте квест-кімнати Одеса? Квести у «Факторії» за мотивами бестселерів для дітей та дорослих? Квести у City Center