Ви знаходитесь у Одесі?
Ви знаходитесь у Одесі?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 300 грн. на послуги!
Дізнатись ціну
 • (063)6312394
 • (063)4805658

DANCE ROOM В ОДЕСІ

Неонова дискотека для дітей та дорослих

Dance room – неймовірна кімната, виконана у неоновому стилі, де проводяться найкрутіші вечірки в місті.

Дискотека для дітей та дорослих – гарна можливість розслабитись у неформальній атмосфері під звуки улюблених пісень.

Кімната має незвичайну стилістику стріт-арт, а малюнки світяться у неоновому освітленні, що надає кімнаті особливої атмосфери.

Музика грає із потужних колонок, а добірка пісень не залишить Вас байдужим. У плейліст входить топ популярних виконавців, є можливість поспівати й потанцювати разом із друзями під улюблені треки. А якщо Ви хочете особливу добірку, можете заздалегідь розказати про це адміністратору і принести флешку зі своєю музикою.

Перед тим, як відчиняться двері кімнати, кожен учасник отримає неоновий браслет на руку. Його можна забрати з собою додому, щоб залишити спогад про круту вечірку.

Наші інструктори зможуть перевернути вечірку з ніг на голову та показати кілька танцювальних рухів, щоб свято було по-справжньому запальним.

 • WOW-ефекти
  WOW-ефекти
  Неонова кімната у стилі стріт-арт. Диско куля та різнокольорові стрічки. Фарби, що світяться на стінах, та індивідуальні браслети для кожного гостя.
 • Музика з усього світу
  Музика з усього світу
  Найпопулярніші хіти, які знає кожен. Зараз на нашому танцполі грає найкраща музика усіх часів. Стань королем або королевою вечірки разом з нами.
 • Співай та танцюй
  Співай та танцюй
  Наші інструктори покажуть прості, але дуже круті рухи для танців. Після цього Ви станете найзапальнішою командою у місті. Також можна дуже голосно співати, адже як зупинитися, коли знаєш слова?
 • Для великої компанії
  Для великої компанії
  Кімната може вміщати до 10 танцюристів. Це — вечірка для найкращих друзів. Збирайте команду і вперед підкорювати танцпол.

 • DANCE ROOM
  НА КОМПАНІЮ ДО 10 ОСІБ
  500 грн.

  за 30 хвилин

Шоу з різнобарвними стрічками подарує незабутні емоції! З ними можна танцювати, підкидати та робити все, що завгодно. Диско куля надасть атмосферу початку 80-х: діти її ще не знають, а багато дорослих уже забули.

НЕЙМОВІРНА АТМОСФЕРА У DANCE ROOM В ОДЕСІ!