Ви знаходитесь у Одесі?
Ви знаходитесь у Одесі?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну
 • (063)6312394
 • (063)4805658

ЛАЗЕРНИЙ ТИР В ОДЕСІ

Лазерний тир – це сучасний тир із використанням лазерного обладнання для дорослих та дітей. Ця розвага сподобається всім, адже висока точність влучення та безліч місій роблять гру цікавою для всієї родини.

Мета гри: набрати найбільшу кількість очок, стріляючи по мішенях.

Гра проходить з інструктором. Він розповість, як користуватись обладнанням, розкаже правила, може запропонувати місії та завдання для більшого інтересу.

Гравець отримає тагер, який стріляє лазерним імпульсом. Активні мішені, що підсвічуються, вловлюють його. Тагер повідомить, коли Ви влучите в ціль.

Ведеться статистика кожного гравця, у якій вказуються його результати, кількість влучень і промахів.

Вік: 6+

 • Сучасний ігровий зал
  Сучасний ігровий зал
  Кімната оформлена у стилі кіберпанк, мішені мають футуристичне світло, а обладнання доповнює атмосферу.
 • WOW-ефекти
  WOW-ефекти
  Драйвова музика, динамічне світло, сучасні тагери та багато іншого чекає на Вас.
 • Турніри та завдання
  Турніри та завдання
  Гру доповнюють завданнями, виконання яких залежить від швидкості та влучності пострілів. Також є можливість зробити турнір, щоб виявити переможця.
 • Безпека на всі 100%
  Безпека на всі 100%
  За ігровим процесом спостерігає інструктор, саме він може дати рекомендації щодо правильного поводження з тагером та постановкою рук під час пострілів.

Дитячий тир або тир для дітей в Одесі – це можливість додати сучасну гру у скарбничку улюбленого дозвілля. Тут кожен гравець зможе відчути себе головним героєм вестерну та позмагатися у влучності.

Електронний лазерний тир – це досить проста гра, яка буде цікава як маленькій дитині, так і дорослому. У грі немає витратних матеріалів, як у звичайному тирі, тому можна навчитися стріляти в ідеальних умовах, без вітру та розрахунку ваги кулі. Точність пострілу у лазерному тирі становить понад 99,8%, що означає пряме точне влучення без додаткових налаштувань та прицілювання.

Не варто боятися стріляти! Навіть якщо Ви ніколи не мали справ зі зброєю, наш інструктор дасть рекомендації зі стрільби та розкаже всі тонкощі. Також можна влаштувати турнір між друзями й позмагатися у тому, хто має талант влучно стріляти.

ЛАЗЕРНИЙ ТИР ЦІНА

 • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ
  ЗА 15 ХВИЛИН
  50 грн.

  1 гравець

 • КОМАНДНИЙ
  ЗА 60 ХВИЛИН
  500 грн.

  кількість гравців не обмежена

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Лазерний тир розвиває концентрацію та навчає швидко приймати рішення. Діти вчаться стриманості та лідерським якостям. Також під час гри залучається безліч м’язів у всьому тілі, адже зробити точний постріл та потрапити у ціль – справа не з легких.

Тир може бути доповненням до дня народження або просто розвагою на вихідних для родини.

Зіграти у лазерний тир Ви можете за адресою: пр. Небесної Сотні, 2, розважальний центр «Factoria».

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber