Ви знаходитесь у Черкасах?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (063)6312394
 • (073)5999522

Лазерный тир в Одесі

Лазерний тир – це сучасний тир із використанням лазерного обладнання для дорослих та дітей. Ця розвага, яка сподобається всім, адже висока точність влучення та безліч місій робить гру цікавою для всієї родини.

Мета гри: стрілянина по мішенях з метою набрати найбільшу кількість очок

Гра проходить з інструктором, який розповість, як користуватись обладнанням та розкаже правила, може запропонувати місії та завдання для більшого інтересу.

Гравець отримає тагер, який стріляє лазерним імпульсом, а активні мішені, що підсвічуються, вловлюють їх. При пострілі у ціль, тагер повідомляє про влучення.

Ведеться статистика кожного гравця, у якій вказується його результати, як попадань та і промахів.

Вік: 6+

 • Сучасний ігровий зал
  Сучасний ігровий зал
  Кімната оформлена у стилі комп'ютерного майбутнього, де мішені мають футуристичне підсвічування, а обладнання лише доповнює його.
 • WOW ефекти
  WOW ефекти
  Драйвова музика, динамічне підсвічування, сучасні тагери та багато іншого чекає на Вас.
 • Турніри та завдання
  Турніри та завдання
  Гру доповнюють завданнями, виконання яких залежить від швидкості та влучності пострілів. Також є можливість зробити турнір, щоб виявити переможця.
 • Безпека на всі 100%
  Безпека на всі 100%
  За ігровим процесом спостерігає інструктор, саме він може дати рекомендації щодо правильного поводження з тагером та постановкою рук під час пострілів.

Дитячий тир або тир для дітей в Одесі – це можливість додати сучасну гру у скарбничку «улюбленого дозвілля». Тут кожен гравець зможе відчути себе головним героєм вестерну та позмагатися у влучності.

Електронний лазерний тир – це досить проста гра, яка буде цікава як маленькій дитині, так і дорослій. Незважаючи на те, що в ній немає витратних матеріалів, як у звичайному тирі, зате є можливість навчитися стріляти в ідеальних умовах, без вітру та розрахунку на вагу кулі. Точність пострілу у лазерному тирі становить понад 99,8%, що означає пряме точне влучення без додаткових налаштувань та прицілювання.

Не варто бояться пробувати стріляти, адже навіть якщо Ви ніколи не мали справу зі зброєю, то наш інструктор дасть рекомендації зі стрільби та розкаже всі тонкощі. Також, можна влаштувати турнір між друзями й позмагатися у тому, хто має дар влучної стрільби.

ЛАЗЕРНИЙ ТИР ЦІНА

 • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ
  ЗА 10 ХВИЛИН
  50 грн.

  1 гравець

 • КОМАНДНИЙ
  ЗА 60 ХВИЛИН
  500 грн.

  кількість гравців не обмежена

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Лазерний тир розвиває концентрацію та сприяє швидко приймати рішення. Діти вчаться стриманості та лідерським якостям. Також, під час стрілянини задіяно безліч м’язів по всьому тілі, адже зробити точний постріл та потрапити у ціль – справа не з легких.

Тир може бути як доповнення до дня народження або просто розвагою на вихідних для родини.

Зіграти у лазерний тир Ви можете за адресою: пр. Небесної Сотні, 2 Розважальний центр Факторія.