Ви знаходитесь у Одесі?
Ви знаходитесь у Одесі?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну
 • (063)6312394
 • (063)4805658

Лазертаг в Одесі

ПОПУЛЯРНА ГРА З НАЙБІЛЬШОЮ АРЕНОЮ У МІСТІ

Лазертагкомандна активна гра з використанням сучасного американського обладнання у вигляді тагерів та жилетів. Гра легка та інтуїтивно зрозуміла дітям і дорослим.

Мета гри: залишитися в живих, водночас вибити гравців із команди супротивника.

Середня тривалість гри: 60 хвилин.

Вік: 5+

КРАЩА ЛАЗЕРТАГ-АРЕНА В ОДЕСІ

Парові машини здійснили революцію та підштовхнули авторів на створення альтернативного світу стімпанк. Саме Жуль Верн насолоджувався образом дирижаблів та шестерень і часто згадував їх у своїх романах. Хоч наш розважальний центр і виконаний у стилі стімпанк, та він гармонійно поєднується із сучасними технологіями й елементами.

Лазертаг-арена виконана у стилі занедбаного міста з безліччю тунелів та переходів, лабіринтів і фортів. Тьмяне світло лампадок надає місцю особливу атмосферу, а неонові елементи разом із популярними музичними хітами створюють небувалий тандем.

Найкраще грати у лазертаг разом із сім’єю, адже гра підходить для будь-якого віку та буде зрозуміла абсолютно кожному.

Замовити арену на день народження або на фотосесію можна, звернувшись до наших менеджерів.

 • Тематичне ігрове містечко
  Тематичне ігрове містечко
  Стилізована ігрова арена під старе місто з безліччю вулиць-лабіринтів та тунелів. Також є форти, які можна використовувати як укриття чи базу.
 • Спецефекти
  Спецефекти
  Неонові елементи приємно гармонують з тьмяним освітленням вуличних ламп ігрового міста, а плейліст складається з найпопулярніших хітів. Дим машини та стробоскопи стануть родзинкою гри.
 • Велика різноманітність місій
  Велика різноманітність місій
  Інструктор розповість усі можливі ігрові місії та сценарії, які можна розіграти. Це робить гру надзвичайно цікавою для всіх гравців.
 • Надійність та безпека
  Надійність та безпека
  Якісне обладнання абсолютно безпечне для дітей та дорослих. Інструктор також контролює ігровий процес та техніку безпеки на полі.

ФОТОГАЛЕРЕЯ ЛАЗЕРТАГ-АРЕНИ

На початку гри Ви знайомитеся з інструктором, дізнаєтеся правила гри та техніку безпеки на полі. Далі інструктор бере на себе роль судді й контролює процес гри. Суддя може запропонувати кілька місій на вибір чи розіграти захопливий сценарій.

Після кожного раунду гравці можуть ознайомитися зі статистикою гри та дізнатися, хто найкращий стрілець у команді.

Лазер та лазерні системи з видимим випромінюванням, що використовуються на території РЦ «Факторія», мають «Клас 3а», що є безпечним для здоров’я та зору гравців.

Лазерні бої – це гра, яка чудово підійде для святкування дня народження чи сімейного відпочинку. Також лазертаг може стати прекрасною розвагою на корпоративі. Випускні, позакласні заходи – гарна можливість відпочити в компанії друзів.

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СТИЛІ СТІМПАНК

День, який люблять усі діти не лише через подарунки, а й за яскравий відпочинок. Спогади про найкрутіший день у році залишаться надовго!

ЦІНА «ЛАЗЕРТАГ» НА 1 ГРАВЦЯ

 • ЛАЗЕРТАГ
  ВИХІДНІ ДНІ - 80 ГРН.
  Будні дні - 70 грн.

  за 15 хвилин

 • ЛАЗЕРТАГ
  ВИХІДНІ ДНІ - 160 ГРН.
  Будні дні - 140 грн.

  за 30 хвилин

 • ЛАЗЕРТАГ
  ВИХІДНІ ДНІ - 320 ГРН.
  Будні дні - 280 грн.

  за 60 хвилин

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Лазертаг – американська гра, яка давно стала сімейною традицією для всіх друзів. Вона розвиває фізичну витривалість, навчає працювати у команді та бути лідером.

Гру також можна замовити на парубоцький або дівич-вечір, де лазертаг стане родзинкою Вашої вечірки.

Лазертаг на парубоцькій вечірці або на дівич-вечорі – це цікавий та незвичайний спосіб урізноманітнити свято. Якщо хочете спробувати сучасний формат вечірки – завжди можете звернутися за порадою до «Факторії».

ЛАЗЕРТАГ НА КОРПОРАТИВ

Мрієте про класний корпоратив? Лазертаг стане чудовим рішенням та зробить Ваш корпоратив яскравим і незабутнім. Він підходить для людей будь-якого віку та буде цікавим і дівчатам, і хлопцям. Також можна влаштувати турнір на найкращого гравця чи змагання між відділами.

Шукаєте, де зіграти у лазертаг для дітей в Одесі? Як активно відпочити в Одесі чи найкращий клуб Одеси? Розваги в місті Одеса?

Активні ігри і не тільки Ви зможете знайти за доступними цінами у розважальному центрі «Factoria» у м. Одеса, проспект Небесної сотні 2, 2-й поверх.

ЗАМОВИТИ ГРУ АБО ОТРИМАТИ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ ВИ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, УКАЗАНИМИ НА САЙТІ

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber