Ви знаходитесь у Одесі?
Ви знаходитесь у Одесі?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 300 грн. на послуги!
Дізнатись ціну
  • (063)6312394
  • (063)4805658

Безпечний відпочинок у «ФАКТОРІЯ»

У сучасних реаліях гості мають право вимагати від нас безпеки, тому ми хочемо поділитися з Вами всіма аспектами проведення заходів у воєнний час.

У зв’язку із загостренням ситуації в країні, усі торгово-розважальні центри мають призупиняти свою роботу під час повітряної тривоги та надавати безпечне місце для своїх гостей. 

Розважальний центр «Факторія» не виняток, і під час тривоги нам найважливіша Ваша безпека, тому ми просимо наших гостей та співробітників спускатися до облаштованого сховища. Монолітна будівля з облаштованим бомбосховищем вміщує кілька сотень відвідувачів. У ній можна із комфортом перечекати тривогу та зберегти життя у разі ракетної загрози.

ДІЇ ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ:

– призупиняються всі ігри, квести та атракціони;

– всі гості та співробітники повинні залишити територію РЦ «Факторія»;

– рекомендовано пройти в бомбосховище за адміністратором;

– інструктори знаходяться разом з дітьми під час тривоги;

– після скасування повітряної тривоги можна продовжити свято та насолоджуватися відпочинком.

Вам не варто перейматись, що веселощі пройдуть повз Вас, адже після скасування повітряної тривоги всі квести та активні ігри продовжаться у стандартному режимі та у повному обсязі. Просимо Вас заздалегідь розраховувати на можливу повітряну тривогу та не планувати наступний захід впритул.

Якщо повітряна тривога затягнулася та частину свята не можуть провести через тимчасові рамки роботи ТРЦ, ми із задоволенням зустрінемося з Вами в інший день, який Ви оберете разом з нашим адміністратором.

ВІДПОЧИВАЙТЕ ВЕСЕЛО ТА БЕЗПЕЧНО РАЗОМ ІЗ «FACTORIA»!

Залишити коментар
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі