Ви знаходитесь у Сумах?
Ви знаходитесь у Сумах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8666332
  • (073)5999522

Сертифікати

Бажаєте не просто порадувати, а й здивувати своїм подарунком?


АКЦІЯ «Чорна п’ятниця»

З 22-28 листопада 2021 року Ви маєте змогу купити подарунковий сертифікат, який діє 6 місяців, на будь-яку суму зі знижкою у -30%.

Оплата у повному обсязі провадиться в день покупки подарункового сертифікату та поширюється на всі послуги розважального центру.

!Скористатися сертифікатом можливо з 29 листопада.


 

Сертифікати від території розваги «Факторія» – це можливість поринути у світ приголомшливих емоцій та насолодитися відпочинком разом!

Все ще не знаєте, що подарувати дівчині або хлопцю у Сумах – подарунковий сертифікат підходить для друзів та близьких, найголовніше, це від душі!

Все, що відбувається у РЦ «Факторія» – це магія, адже, як говорив Артур Кларк «Будь-яка досить розвинена технологія не відрізнити від магії». Наші квести– це те, що сподобається всім: електронний великий реквізит, живі актори та ведучі, інтелектуальні завдання різного рівня складності, а також унікальна квестова зона з потайними кімнатами та лабіринтами.

Активні ігри не залишать байдужими, адже що може бути крутіше сучасних лазерних боїв, технологічних інноваційних ігор з консолями Таймтаг та трендами сезону у вигляді гри у Ньорф.

На території комплексу також є лазерний лабіринт, тир, можливість проведення популярних майстер-класів та багато іншого.

Найголовніше, є банкетна зона, в якій можна відпочити всією сім’єю або з друзями.

Подарункові сертифікати від «Факторії» – це завжди свято та затишок для всіх наших гостей. Безмежне розмаїття послуг, комфортне розташування та теплий прийом чекає Вас та Ваших гостей!

Активні ігри й не тільки Ви зможете знайти за доступними цінами у розважальному центрі Факторія в місті Суми, вул. Кооперативна 1, 3 поверх.