Ви знаходитесь у Сумах?
Ви знаходитесь у Сумах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (093)8666332
 • (073)5999522

Лазерний лабіринт у Сумах

Лазерний лабіринт – новий формат розваг, де гравці повинні пройти смугу перешкод паралельно виконуючи різного рівня складності завдання.

У даному лабіринті використовуються безпечні лазерні промені з датчиками, які фіксують переривання променя.

Мета гри: необхідно виконати завдання, натиснувши на ігрові точки, які розташовані у різних частинах лабіринту. Певна кількість часу на проходження та кількість ігрових точок залежить від рівня складності.

Така розвага підійде для будь-якого віку, адже всі ми полюбляємо фільми про відважних грабіжників, які спритно та безтурботно долають смугу лазерних променів. Вам не потрібна певна фізична підготовка, для проходження лазерного лабіринту, досить лише бути азартною людиною, щоб ставити рекорди.

Лазер та лазерні системи з видимим випромінюванням, що використовуються на території РЦ «Факторія», мають «Клас 3а», що є безпечним для здоров’я та зору гравців.

Середня тривалість гри: 15-20 хвилин.

Вік: 5 +

 • Індивідуальний
  2 раунди по 3 хвилини
  70 грн.

  1 гравець

 • Командний
  60 хвилин
  700 грн.

  кількість гравців не обмежена

Атракціон лазерний лабіринт – це весела гра яка може стати відмінним доповненням до корпоративного заходу або дня народження.

Квест лабіринти – формат активного відпочинку для корпоративних компаній. Є можливість влаштувати змагання або навіть турнір на кращого шпигуна серед колег.

Пройти лазерний лабіринт можна на території РЦ Factoria у Сумах, в торгівельному центрі «Київ».