Ви знаходитесь у Сумах?
Ви знаходитесь у Сумах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8666332
  • (073)5999522

Квести у Сумах

КВЕСТИ – ЦЕ ЦІЛИЙ СВІТ Й ВХІДНІ ДВЕРІ ВІД НЬОГО У ФАКТОРІЇ

Квести у Сумах

Квести – це тематична командна гра у якій гравці вирішують завдання, використовують усі свої фізичні та розумові здібності, щоб перемогти.

Основна мета: показати світ альтернативної реальності в якому гравці стануть головними героями та зроблять неможливе.

Квест здатний показати справжні сили та здібності кожного, адже саме у труднощах перевіряється дружба та у щасті – знаходяться нові друзі. Тільки у Ваших силах подолати труднощі разом та виграти.

Квести у Factoria – це популярні тематики фільмів та книг, які перевірені досвідом та часом у 80 містах!

Квести наповнені сучасною електронікою, унікальним яскравим реквізитний матеріалом та різними гаджетами, які допомагають у проходженні. Також, є спеціальна квестовая зона, яка розділена на кілька локацій з таємними ходами та прихованими лабіринтами. Гравці мають змогу лише поступово відкривати двері кімнат, по мірі проходження квесту.

Живий актор буде виконувати роль як ведучого – розповість легенду квесту та допоможе на старті зооріентуватися, а в подальшому – допомагатиме або заплутувати гравців, щоб максимально зануритися в ігровий процес.

Чому квести краще квест-кімнат? Квести можна проводити на велику кількість людей, адже друзів завжди куди більше 4-х. Локація не має значення – а значить проводити квест можна навіть вдома.

НАСТАВ ЧАС ВИБРАТИ КВЕСТ ЯКИЙ СПОДОБАЄТЬСЯ САМЕ ВАМ!

Локація на квесті у РЦ «Factoria» загадкова та таїть у собі чи мало секретів для майбутніх гравців. Якщо Ви все ще полюбляєте мріяти, як дитина, й живете у світі, де супергерої є, і вони у кожному з нас – тоді вперед на зустріч пригодам. Улюблені фільми, книги та ігри – станьте головним героєм та зробіть мрії реальністю.

Квест-Кімната у Факторії – це незвичайна, велика кімната у якій учасники потрапляють на 1 годину. Щоб вийти з неї, необхідно подолати свій страх та відправитися на пошуки відповідей: вирішувати головоломки, виконувати завдання і т.д. У квесті бере участь живий актор, що допоможе впоратися з усіма труднощами на шляху героїв. Покинувши останню кімнату – квест завершується, а учасники повертаються у реальність, з багажем неймовірних історій та вражень.

Реаліті-квест – це новий, що полюбився багатьом, ігровий формат квест-кімнат у Сумах, де гравці опиняються на 60 хвилин. Ведучий та актори-аніматори допомагають повністю зануритися у казковий світ та дізнатися всі таємниці.

Якщо Ви шукайте нові емоції – тоді квести від «Факторія» саме те, що Ви повинні спробувати. Сучасний великий реквізит, різної складності завдання, логічний ланцюжок подій, що приведе Вас до перемоги. Кожен етап квесту наповнений дивовижними сюжетними поворотами, де гравці зможуть проявити себе.

Квести підходять як для сімейного відпочинку, так і для святкування дня народження. Для корпоративних організацій у нас є можливість провести квест з адаптацією за віком та за напрямком діяльності компанії.

Квести у Сумах

ЩО ТАКЕ КВЕСТ (КВЕСТ-КІМНАТА)?

Перш ніж вирушити на пошуки пригод варто знайти вірних та надійних друзів. Ваша команда повинна бути від 2х до 12ти чоловік максимум. Разом з Вами на локацію відправляється ведучий-актор, який допомагає у пошуках та допомогає вирішувати головоломки. Завдання учасників знайти усі елементи завдань та вирішити їх. Це можуть бути скрині, електронні кейси, пазли, елементи та деталі квестотвого реквізиту – все це необхідно для пересування та проходження до наступного етапу гри. Багато дверей будуть зачинені, а гравці будуть відкривати їх поступово, проте ключ від входу / виходу завжди у доступіі гравцям, а додатковий комплект знаходиться у ведучого та у будь-який момент можна ними скористатися.

Проходження квесту або квест кімнати складно уявити без супер-команди близьких та друзів. Завдання різного рівня складності й необхідні зусилля кожного члена команди, щоб знайти відповідь на них. Та навіть якщо Ви не впевнені у рішенні або не можете знайти відповідь – Вам допоможе ведучий-актор у якого є своя роль у грі.

У Вас велика компанія? Ви маєте бажання колегами пройти квест? Запланували позакласний захід у Сумах? Ми маємо змогу провести квест для компанії до 30 чоловік, використовуючи всі ігрові приміщення РЦ Факторія. Це може стати частиною відмінного корпоративу або розваги для великої компанії.

У нашому арсеналі основні популярні квести, що полюбили наші гості по всій Україні і не тільки, однак ми постійно створюємо нові сценарії, щоб радувати Вас!

Різноманітні й неймовірні ескейп квести у Факторії, де гравці на 60 хвилин потрапляють у альтернативну реальність комп’ютерної гри. Учасникам необхідно вирішити всі елементи та завдання, щоб пройти всі ланки ланцюга, поки час на таймері не зупинилася.

Квест – це хороша можливість неординарно відсвяткувати день народження або дитяче свято, влаштувати парубочий / дівич-вечір для компанії або створити незабутню атмосферу для всієї родини на вихідних.

Все ще у пошуку квест-кімнати Суми? Хіба Ви не знаєте де відзначити день народження для дитини? РЦ “Factoria” створює унікальні квести для дітей та квестові ігри.

Квесты в Сумах