Ви знаходитесь у Сумах?
Ви знаходитесь у Сумах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (093)8666332
 • (073)5999522

Лазертаг у Сумах

ЛАЗЕРТАГ У НАЙБІЛЬШІЙ АРЕНІ МІСТА

Лазертаг – це популярна гра в яку грають по усьому світу. Інтерактивний інтерфейс, репліки реального зброї та простий функціонал. Гра лазертаг для дітей та дорослих легка й весела. У ній використовується спеціальне ігрове обладнання у вигляді: тагера та жилета з датчиками.

Мета гри: знищити усіх суперників та перемогти, дотримуючись правил ігрових сценаріїв.

Середня тривалість гри: 60 хвилин.

Вік: 5 +

 • Тематичне ігрове місто
  Тематичне ігрове місто
  У спеціалізованій арені виконаной у стилі стімпанк є різнорівневі укриття, будівлі та лабіринти, в яких зручно ховатися від суперників
 • Спецефекти
  Спецефекти
  На майданчику завжди грає драйвова музика, світяться різнокольорові вогні, мерехтить стробоскоп, також гру може доповнювати дим машина та інші ефекти
 • Велика розмаїтість місій
  Велика розмаїтість місій
  Інструктор, під час гри, буде пропонувати гравцям сценарії та місії на вибір, щоб зробити гру більш цікавою
 • Надійність та безпека
  Надійність та безпека
  Якість й працездатність обладнання щодня контролюється, а на ігровому полі інструктор стежить за технікою безпеки

ТЕМАТИЧНА ЛАЗЕРТАГ АРЕНА У ФАКТОРІЇ

Дивно, з якою швидкістю світ змінюється, а ще півтора століття тому панувала епоха механічних розробок та парових двигунів. Зараз тематика стимпанка є специфічною та відмінно відображає прогрес. Наша лазертаг арена виконана у стилі парових машин та має свої вулиці, будівлі й таємні лабіринти.

Лазерна стрілянина у такому ігровому місті – це драйвова музика, переливи різнокольорових вогнів й безліч інших спецефектів.

Стань королем міста та завоюй звання кращого на стімпанк вечірці.

Лазертаг є сімейною грою та підходить для будь-якого віку і статі. Створюйте яскраві емоції разом!

Щоб замовити арену, зверніться до нашого адміністратора та насолоджуйтесь цікавою грою.

Лазер та лазерні системи з видимим випромінюванням, що використовуються на території РЦ «Факторія», мають «Клас 3а», що є безпечним для здоров’я та зору гравців.

ФОТОГАЛЕРЕЯ ЛАЗЕРТАГ АРЕНИ

Перш ніж почати гру, кожен учасник буде ознайомлений з правилами та технікою безпеки. Інструктор на полі буде стежити за ігровим процесом у ролі судді. Також, інструктор запропонує Вам місію, за сценаріями якої буде проходити гра.

У фіналі кожного раунду, гравці зможуть побачити статистику кожного гравця й команди в цілому.

Лазерні бої – це чудова можливість незвично відзначити день народження або сімейне свято. Випускний, корпоратив або турнір з лазертагу можна з легкістю організувати у Факторії. А також, лазертаг відмінно підійде для тих, хто не знає, як провести вихідні у Сумах.

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СТИЛІ СТІМПАНК

Всі ми любимо яскраве та незвичайне свято, а коли це свято присвячене дню народженню – намагаємося зробити його незабутнім.

ЦІНА НА 1 ГРАВЦЯ

 • Лазертаг
  ВИХІДНІ ДНІ - 70 ГРН.
  Будні дні - 60 грн.

  за 15 хвилин

 • Лазертаг
  ВИХІДНІ ДНІ - 140 ГРН.
  Будні дні - 120 грн.

  за 30 хвилин

 • Лазертаг
  ВИХІДНІ ДНІ - 280 ГРН.
  Будні дні - 240 грн.

  за 60 хвилин

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ.

Лазертаг сприяє розвитку всіх м’язів гравця, а також розвиває витривалість. Вчить працювати у команді, а також активує зони мозку, що відповідають за швидке прийняття рішень.

Лазертаг на парубочий або дівич-вечір – це цікавий та незвичайний спосіб урізноманітнити вечірку. Якщо маєте бажання спробувати сучасний формат свята – завжди маєте змогу звернутися за порадою до Факторії.

ЛАЗЕРТАГ НА КОРПОРАТИВ

Хочете яскравий та незвичайний корпоратив? Лазертаг саме та гра, яка зможе створити легку атмосферу й зарядити позитивом уесь колектив. Також, лазертаг може стати частиною тімбілдінга, адже згуртованості колективу найкраще відбувається в ігровому форматі.

НЕСТАНДАРТНІ ВИДИ ТІМБІЛДІНГУ

Організацію корпоративної вечірки, складно уявити без активності. Лазертаг – кращий формат відпочинку, який підходить для будь-якого віку та подарує незабутні емоції на весь день.

Шукаєте зіграти у лазертаг для дітей Суми? Як активно відпочити у Сумах або кращий клуб Сум? Розвага Суми?

Активні ігри і не тільки Ви зможете знайти за доступними цінами у розважальному центрі Факторія в м. Суми, вул. Кооперативна 1, 3 поверх.

ЗАМОВИТИ ГРУ АБО ОТРИМАТИ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ ПО ГРІ ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, ВКАЗАНИХ НА САЙТІ.