Ви знаходитесь у Сумах?
Ви знаходитесь у Сумах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (093)8666332
 • (073)5999522

Dance room у Сумах

Найкраща dance party у Сумах

Dance room – це вечірка у неоновому стилі із сучасними треками та харизматичним інструктором.

Дискотека для дітей та дорослих – відмінний спосіб розважитися з друзями, потанцювати та поспівати улюблені пісні у незвичайній атмосфері.

Кімната виконана за стріт-арт стилістикою, а фарби ніби світяться у темряві.

Музика ретельно підібрана та охоплює топи популярних пісень, які знає кожен. Танцювати під улюблені пісні – це неймовірне задоволення, особливо з друзями. Також є можливість поставити свої треки, але прохання заздалегідь підготувати музику та принести на флешці. (враховуйте музичні уподобання своїх друзів)

Кожен учасник Dance room, перед тим, як потрапити до кімнати, отримує неоновий браслет на руку, з яким може піти додому. Він виглядає дуже круто, особливо на такій неоновій вечірці.

Керувати та запалювати на dance майданчику буде харизматичний інструктор, який не лише буде у ролі DJ, а й покаже кілька танцювальних рухів. Повірте, навіть ті, хто не люблять танці, отримують масу задоволення від музики, стрічок та драйвової атмосфери.

 • WOW ефекти
  WOW ефекти
  Яскрава кімната виконана у стилі стріт-арт, стіни якої світяться у темряві та виглядають неймовірно. Різнокольорові стрічки та диско-куля додають вечірці свій антураж, а браслети, що світяться, - це щось.
 • Музика з усього світу
  Музика з усього світу
  Улюблені та всіма відомі треки, які підкорили весь світ – тепер підкорять танцпол Факторії. Ритмічна та драйва музика, яку знають усі!
 • Співай та танцюй
  Співай та танцюй
  Інструктор покаже кілька крутих рухів для Вашого запального танцю, а навіть якщо сильно соромитеся - можна завжди просто поспівати разом із виконавцями та створювати феєрверки зі стрічок.
 • Для великої компанії
  Для великої компанії
  Неонова кімната з комфортом вміщує до 10 осіб. Так що Ваша вечірка з друзями буде унікальною та незабутньою для кожного.

 • Dance room
  на компанію до 10 осіб
  500 грн.

  за 30 хвилин

Вечірка у денс румі навіть крутіша за party bus. Шоу з різнокольоровими стрічками, що грають яскравими кольорами. Ними можна кидатися, підкидати вгору, влаштовуючи феєрверк та насолоджуватися їх плануванням униз. Атмосферу додає диско-куля і, моментами, переносить в епоху 80-х.

Відпочивайте у найяскравішій Dance room Сум та насолоджуйтесь найкращою вечіркою у місті!