Ви знаходитесь у Сумах?
Ви знаходитесь у Сумах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8666332
  • (073)5999522

Послуги

Що таке активні ігри у наш час? Активні ігри для дітей – це не тільки спосіб переключити їхню увагу з гаджетів, але й допомогти дитині створити гарну фізичну форму та знайти друзів. Ми рекомендуємо рухливі ігри для підлітків як можна частіше, адже вони допомагають зміцненню м’язів корпусу, а також формується зона відповідальності під час командної роботи.

У Факторії Ви маєте змогу спробувати безліч активних ігор, а також пройти наші високотехнологічні квести своєї улюбленої тематики. Якщо Ви не знаєте, що таке квести – завжди маєте можливість зателефонувати нашому адміністратору або приїхати та побачити все своїми очима.

Розважальний центр є унікальним за своєю стилістикою: парові машини, механізми, дирижаблі – все це епоха стимпанка і вона у кожній деталі. Тому Факторія може стати відмінним місцем для фотосесії дітей у Сумах, тим більше, що ми знаходимося у самому серці міста.

Ми постійно розширюємо свої послуги та намагаємося зробити Ваш відпочинок приємним. Приходьте усією родиною до парку розваг у Сумах та отримуйте задоволення від улюблених ігор.

Ви закохаєтесь у це місто!