Ви знаходитесь у Сумах?
Ви знаходитесь у Сумах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8666332
  • (073)5999522

Ласкаво просимо у світ магії

Поринь у світ чарівництва та магії разом із друзями.

Квест Гарри Поттер в Черкассах

Новий магічний квест «Гаррі Поттер» у Вашому місті. Чарівні палички до бою!

У квесті учасники повністю занурюються у життя Гоґвортсу. Проходження навчання простим та складним заклинаннями – є необхідним етапом у боротьбі проти Темного Лорда. Потрібна сміливість та відвага, щоб протистояти таким могутнім силам.

Школа магії набирає нових учнів, щоби знищити портал часу. Його створили послідовники Того-Кого-Не-Можна-Називати, і тепер все у Ваших руках.

Для початку, знадобиться квиток на “Гоґвортс-експрес” та навряд чи його отримають магли, тут навіть Букля не врятує.

У школі справжні учні освоять зіллєваріння, адже без уміння приготувати гідне зілля складно перетворитися на кішку, як Герміона або стати вдачливим, як Гаррі.

Золоте яйце дракона може і буде більш поступливим у Ваших руках, але не сподівайтеся, що воно видасть відповідь одразу. Чарівні палички на нього також не діють.

І лише маленькі генії зможуть зібрати магічні руни та дізнатися про послання, яке залишили пожирачі смерті своєму Великому Лорду.

Якщо все вдасться, то світ у якому є місце добрим чарівникам і чарівницям набуде гармонії та наповниться щасливими спогадами про справжню дружбу!

Пройти не легкий шлях від простого школяра до великого чарівника та знищити портал можна лише у колі близьких та друзів.

Вирушайте на пошуки пригод разом із Факторія!

Залишити коментар
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі