Ви знаходитесь у Сумах?
Ви знаходитесь у Сумах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8666332
  • (073)5999522

Виїзні ігри у Сумах

Вам належить організувати день народження або корпоратив? Все ще не знаєте з чого почати підготовку до свята? Звичайно, організація та проведення свята – це досить складно зробити самотужки, особливо, коли немає досвіду. У компаніях, де великий штат сотружніков, є спеціальна людина, яка займається підготовкою до заходів, але що робити, коли все це на Ваших плечах? Головне, не варто відразу панікувати, адже тепер у Сумах організація заходів стала значно легше, разом із РЦ «Факторія».

Не дивлячись на те, що ігри на Факторії проводяться у ТРЦ «Київ», ми з радістю проводимо виїзні ігри на будь-який локації.

Маєте бажання пограти у лазертаг на природі? Або пройти квест не покидаючи території будинку? А може хочете пограти у «Freeze» на базі відпочинку під час корпоративу? – команда Факторії завжди поруч з Вами!

Виїзні квести найпопулярніших тематик такі як: «Сталкер», «Місія нездійсненна», «Антивірус», «Скарби нації» та «Гаррі Поттер». Живі актори, великий електронний реквізит, сценарії по найвідомішим ігорам та фільмам. Якщо Ви прагнете провести час незабутньо та опинитися у фантастичному світі – тоді вибирайте квест!

КВЕСТИДО 10 ЧОЛОВІКДО 20 ЧОЛОВІКДО 30 ЧОЛОВІК
Ціна
ДО 10 ЧОЛОВІК
від 4000 грн.
ДО 20 ЧОЛОВІК
від 5000 грн.
ДО 30 ЧОЛОВІК
від 6000 грн.

Лазертаг відмінно підійде для тих, хто любить активний відпочинок на природі. Гра стане родзинкою будь-якої програми, як на день народження, так і на корпоратив. Також, ми маємо можливість надати надувне поле, щоб Ваша гра стала більш азартною та об’ємною.

ЛАЗЕРТАГБУДНІ ДНІВИХІДНІ ДНІ
Ціна за 1 людину 280 грн./годину 280 грн./годину

* Мінімальне замовлення 5000 грн.


Полюбляєте змагання або турніри? Тоді активні ігри на консолях Timetag – це те, що Ви шукали. «Мисливці за часом»– безконтактна та ультрасучасна гра, за мотивами фільму «Час». Грати можна на будь-якій території: міський парк, офіс, задній двір будинку або у школі. «Фриз» – технологічний прототип гри «Салочки», так що гра буде не тільки цікава, а й зрозуміла для дітей, а дорослі зможуть згадати минулі часи.

МИСЛИВЦІ ЗА ЧАСОМ/ФРІЗБУДНІ ДНІВИХІДНІ ДНІ
Ціна за 1 людину
БУДНІ ДНІ
280 грн./годину
ВИХІДНІ ДНІ
280 грн./годину

* Мінімальне замовлення 5000 грн.


Якщо Ви хочете замовити гру, або продумуєте деталі Вашого заходу з активними іграми від Факторія – звертайтеся за консультацією до нашого менеджера. Плануйте заздалегідь свій відпочинок, щоб була можливість вибрати комфортний для Вас час та місце для проведення гри.

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Виїзні ігри – це приємна можливість поєднати відпочинок на природі та розваги. Якщо Ви прив’язані до місця проведення й хочете активність – то виїзний захід зробить свято багатогранним та доповненим.

Лазертаг, ньорф, «Мисливці за часом» або «Freeze» – ігри, які зміцнюють організм, опрацьовує м’язи корпусу та формує у мозку швидке прийняття рішень.

Квестові ігри – допомагають розвивати розумові здібності, а також вміння працювати у команді.

Для повноцінної програми ми рекомендуємо комплексні пропозиції, що складаються з квесту та активної гри. Дана програма зробить Ваше свято незабутнім.

АКТИВНІ ІГРИ НА КОРПОРАТИВ У СУМАХ

Ви все ще гадаєте, як провести корпоратив так, щоб всі були задоволені? Виїзні ігри на Ваш корпоратив – це універсальний спосіб створити гарний настрій у колективі, навчити спілкуватися та створити невимушену атмосферу для компанії.

Ми можемо провести захід на території, яка буде зручна саме Вам: офіс, база відпочинку, заміський ліс та т.д.

На виїзні заходи ціна формується з кількості гравців та віддаленість від розважального центру.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЩОДО ВИЇЗНИХ ІГОР ВИ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, ВКАЗАНИХ НА САЙТІ