Ви знаходитесь у Запоріжжі?
Ви знаходитесь у Запоріжжі?
Подарок от развлекательного центра Factoria. 150 грн. На услуги!
Дізнатись ціну

Послуги

Мрієте про цікавий відпочинок, що приносить користь та задоволення? З розважальним центром Факторія Ваша дитина забуде про гаджети та порине у світ справжніх пригод. У нас кожен зможе знайти для себе щось особливе: безліч активних ігор для дітей та дорослих, адже сучасним школярам так не вистачає рухливих ігор. Такі ігри як Лазертаг або Нерф тренують концентрацію, навчають працювати у команді та зміцнюють фізичну форму дітей. А квестові ігри, які вчать мислити логічно та формують нестандартне мислення.

А що-небудь чули про популярні ігри без зброї та з унікальними ігровими пристроями Timetag? Мисливці за часом, Freeze та Among us – це ігри нового покоління, які стануть цікавою подорожжю для всієї родини.

Factoria оформлена у незвичайному стилі, в якому поєднуються сучасні технології та декорації часів парових машин та дирижаблів. Ігрова арена виконана у стилі покинутого міста, а квестова зона поєднує у собі затишок будинку та таємних кімнат. Банкетні кімнати комфортні для святкування та мають чудові фотозони для пам’ятних кадрів.

Провести день народження чи свято, відзначити важливу подію чи провести вихідні у колі сім’ї – парк розваг Факторія у Запоріжжі з радістю дарує яскраві та незабутні емоції, а також з розділить важливий для Вас день та проведе захід на найвищому рівні.

    Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber