Ви знаходитесь у Запоріжжі?
Ви знаходитесь у Запоріжжі?
Подарок от развлекательного центра Factoria. 150 грн. На услуги!
Дізнатись ціну

Квести у Запоріжжі

КВЕСТ — ФОРМАТ, ЯКИЙ ВИПЕРЕДЖАЄ ЧАС

Квести – квест кімната, яка стирає всі доступні межі.

Основна мета: сформувати іншу реальність навколо граків з повним зануренням у тематичну атмосферу. Учасники повинні пройти всі завдання та виконати головну мету гри.

Квестові ігри – чудова можливість перевірити свою логіку та перевірити команду на міцність. Досить часто потрібно згуртованість всієї команди, адже лише спільними зусиллями можна досягти результату.

Квести у Factoria – це ігри, сюжети яких стали бестселерами, а самі квести користуються популярністю у 80 містах по всьому світу.

Досить важливо, щоб квести підходили як для хлопців, так і для дівчат. Універсальні тематики та завдання, спрямовані в більшості на логіку, роблять квест цікавим та дозволяє повністю поринути в історію улюбленого фільму.

Квести є лінійними та часом, буває складно пройти якийсь етап – саме в цьому допоможе живий актор. Це ведучий, який супроводжує гравців протягом усього квесту та може підказати у проходженні, або навпаки – заплутати ще більше.

Квест відрізняється від квест кімнати тим, що є можливість проходити квест великою компанією до 12 осіб (а також можна створити мега квест до 30 учасників, задіявши всю територію розважального комплексу Факторія). Тепер можна не ділиться на різні компанії та йти у різні квест кімнати, сподіваючись, що дістанеться цікавіше – квест, це саме той формат, який має одну мету на всіх, й залучає сили всіх гравців.

ОБИРАЙТЕ КВЕСТ, ЯКИЙ ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ!

Квест-локація у розважальному центрі «Факторія» – це можливість відчути себе героєм та почати мріяти. Кожен учасник може опинитися у вигляді спецагента або шукача скарбів, учня школи чарівників або безстрашного сталкера. Квест дозволяє мислити нестандартно та вчить лідерськими якостями.

Квест-кімната “Факторія” – це гра разом із живими акторами на території великої квест зони. Локація таїть у собі безліч загадок, адже за зачиненими дверима квест готує героям багато цікавого. Метою квест-кімнати є вирішення складних головоломок та пошук виходу.

Реаліті-квест, доповнений ведучим та аніматорами – це 60 хвилин унікальної тематичної гри з ведучими у Запоріжжі. Електронний реквізит, загадкова локація, безліч головоломок та перепон чекає гравців на шляху до виходу.

Кожен квест – історія, в якій гравці стають головними героями. Таке занурення допомагає прожити ведучий та стартові завдання, які дозволяють детально познайомитись із сюжетом. У міру проходження, головоломки можуть бути складнішими, або зовсім переставати бути зрозумілими, однак, сили кожного члена команди допоможуть знайти рішення та пройти квест разом.

Також команда Факторії з радістю організує тимбілдинг у квест-форматі для корпоративних компаній.

ФОТО-ТУР КВЕСТ ЗОНИ

ЩО ТАКЕ КВЕСТ ЧИ КВЕСТ-КІМНАТА У ФАКТОРІЇ?

Вибір квесту завжди ґрунтується на уподобаннях гравців та універсальність тематики дозволяє догодити навіть найвибагливішим учасникам. Перед стартом квесту, гості знайомляться з ведучим та легендою, яка ляже в основу гри. Популярні фільми та улюблені книги допоможуть повністю поринути у ігрову атмосферу. Після невеликої легенди, таємні двері квестової зони відчиняються і дозволяють ближче познайомитися з елементами та головним завданням квесту. На локації є безліч таємних ходів, лабіринтів та зачинених дверей, так що по мірі проходження квесту гравці поступово досліджують локацію. Різні завдання з електронним реквізитом, пошукові та командні завдання дають можливість насолодитися квестом у повному обсязі та відчувати себе героєм улюбленого бестселера.

* Звичайно, хоч і головне завдання це все ж таки пройти всі етапи квесту та вибратися з квесту до закінчення 60 хвилин, однак кожен гравець зможе покинути гру достроково. Ключі від вхідних дверей знаходяться у ведучого, а також на вході та скористатися ними може кожен.

Квест, як і квест-кімната — міні-історія, в якій кожен зможе знайти зміни своїм унікальним здібностям. Винахідливість та нестандартне мислення стане великим плюсом у виконанні завдань, а якщо якась головоломка стане не підвладною – завжди на допомогу прийде ведучий.

Велика компанія для квестів – це можливість зібрати всіх друзів та повеселитися як слід. Звичайно, велику компанію розділимо на кілька команд до 10 чоловік й кожна отримає свого ведучого. Ціль буде одна на всіх, а локацією стане вся територія РЦ Факторії.

Якщо Ви встигли пройти всі наші квести та в пошуку нових – стежте за нашими новинами, адже наша команда постійно працює над створенням нових квестових сценаріїв та буде рада відгукам у наших соцмережах.

Неординарні ескейп квести у Факторії – це поєднання іншої реальності та різнорівневих головоломок. Після закінчення 60 квестових хвилин може виникнути відчуття, ніби Ви побували у комп’ютерній грі або стали учасником фільму.

Квест у розважальному центрі «Факторія» можна й потрібно дарувати близьким та друзям. Такий подарунок стане найнезвичайнішим на день народження, адже він підійде для людини будь-якого віку та з різними захопленнями. Даруйте лише яскраві емоції на день народження!

Шукаєте квест кімнати у Запоріжжі? В «Факторії» Ви знайдете улюблені квестові ігри та квести для дітей за мотивами комп’ютерних ігор та бестселерів.