Ви знаходитесь у Запоріжжі?
Ви знаходитесь у Запоріжжі?
Подарок от развлекательного центра Factoria. 150 грн. На услуги!
Дізнатись ціну

NERF у Запоріжжі

Впевненно крокуєм у ногу з часом

Нерф у Запоріжжі Факторія

NERF – це активна гра, в якій використовуються яскраві кольорові бластери з пінними кулями. Американський підхід до створення простої, але дуже цікавої гри. Нерф став трендом, який так сильно люблять діти та дорослі.

Мета гри:потрапити у супротивника снарядом та знищити всю команду суперників, до того, як вони виб’ють Вас з гри.

Середня тривалість гри: 60 хвилин.

Вік: 5+

 • Велика ігрова арена
  Велика ігрова арена
  Стилістично оформлена арена має безліч укриттів, лабіринтів та таємних ходів. Занедбане місто в якому хочеться заблукати.
 • WOW ефекти
  WOW ефекти
  Спецефекти доповнюють ігровий процес: драйвова музика, стробоскоп, неонові вогні покинутого міста повністю занурюють в ігровий процес.
 • Місії та сценарії
  Місії та сценарії
  Наші інструктори запропонують Вам на вибір понад 10 видів сценаріїв, а також можливість розіграти унікальні місії, розроблені інструкторським складом.
 • Безпека у грі
  Безпека у грі
  Американське обладнання з якісних матеріалів на додаток до уважного контролю інструкторів – робить гру безпечною та веселою.

Ігровий процес: Гра відбувається під наглядом інструктора. Перед грою, буде проведено інструктаж з техніки безпеки, а також ознайомлення з правилами гри. Nerf проходить на спеціальній ігровій арені, де є безліч укриттів та тунелів. Тематична арена має стилістику занедбаного міста, а її антураж доповнює специфічне підсвічування та драйвова музика.

Гра досить легка, а принцип зброї зрозумілий усім. Щоб зробити постріл, необхідно помістити спеціальний набій у дуло нерфа, після прицілитися та зробити постріл. Незважаючи на великий розмір бластера – зброя досить легка, з нею справляться навіть найменші діти. З додаткового обладнання всім гравцям надаються спеціальні окуляри, які допомагають захистити очі від випадкового влучення поролонової кулі.

Інструктор завжди перебуває з гравцями на полі та контролює ігровий процес. Також інструктор може запропонувати зіграти місію або розіграти цікавий сценарій.

ФОТО НАШОЇ ІГРОВОЇ АРЕНИ

ЦІНИ НА ЛАЗЕРТАГ ДЛЯ 1 ЛЮДИНИ

 • NERF
  ВИХІДНІ ДНІ - 70 ГРН.
  Будні дні - 60 грн.

  за 15 хвилин

 • NERF
  ВИХІДНІ ДНІ - 140 ГРН.
  Будні дні - 120 грн.

  за 30 хвилин

 • NERF
  ВИХІДНІ ДНІ - 280 ГРН.
  Будні дні - 240 грн.

  за 60 хвилин

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Nerf – це весела гра, яка заряджає позитивом та яскравими емоціями на весь тиждень. Гра допомагає скинути стрес, покращує кровообіг та розвиває дихальну систему; зміцнює м’язи корпусу. Нерф вчить працювати у команді та вистоювати стратегії.

Нерф стане чудовим подарунком на день народження або сімейне свято та подарує безліч незабутніх емоцій.

Нёрф в Запорожье Фактория

NERF НА КОРПОРАТИВ

Сучасні компанії хочуть нових пригод й прагнуть нового виду корпоративного відпочинку. Активні та безпечні ігри для всієї компанії можна провести як на території Вашого офісу, так й у Факторії. Можна навіть влаштувати змагання між відділами або провести турнір та розіграти приз.

Шукаєте нерф для дітей Запоріжжя? Де активно відпочити у Запоріжжі, найкращий клуб Запоріжжя? Розвага Запоріжжя? Обирайте розважальний центр Факторія, наша адреса проспект Соборний 147, ТЦ Україна, 5 поверх. У нас найбільший та унікальний розважальний парк у Запоріжжі!

 • Нерф у Запоріжжі Факторія
 • Нёрф в Запорожье Фактория
 • Нёрф в Запорожье Фактория
 • Нерф Фактория Черкассы
 • Нёрф в Запорожье Фактория
 • Нёрф в Запорожье Фактория

ЗАМОВИТИ ГРУ В НЕРФ ВИ МОЖЕТЕ ПО ТЕЛЕФОНУ У АДМІНІСТРАТОРА, АБО ОФОРМІВ ЗАЯВКУ НА САЙТІ.