Ви знаходитесь у Черкасах?
Подарок от развлекательного центра Factoria. 150 грн. На услуги!
Дізнатись ціну

Лазерний лабіринт у Запоріжжі

Атракціон нового покоління

Лазерний лабіринт – це поєднання класичних фільмів про пограбування та реальність. Спробуйте пройти унікальну смугу перешкод з безліччю динамічних лазерів та датчиків.

Мета гри: виконувати завдання не торкнувшись більше ніж 3-х лазерних променів.

Що найважливіше для грабіжника? Продуманий план, вірні друзі та, звичайно ж, не лякатися труднощів. Усі, хто дивився фільми про пограбування банку чи музей, часто думали, що пройти лазерну кімнату – це легко. Настав час самому спробувати свої сили у реальності та зрозуміти, які потрібно мати навички, щоб швидко пройти всі завдання. Це неймовірні емоції, коли починає виходити та просуваєшься сантиметр за сантиметром у павутинні з лазерів.

Середня тривалість гри: 15-20 хвилин.

Вік: 5+

 • Унікальна ігрова кімната
  Унікальна ігрова кімната
  Стилістично оформлена арена, зроблена під світ майбутнього. Наповнена кімната десятками лазерів з датчиками, також є динамічні промені, які роблять гру цікавішою.
 • WOW ефекти
  WOW ефекти
  Спецефекти доповнюють ігровий процес: драйвова музика, дим машина, аварійне світло - повністю занурюють в ігровий процес.
 • Місії та сценарії
  Місії та сценарії
  Крім того, що можна просто перевірити свої здібності та пройти кімнату від початку і до кінця, можна також пройти кілька рівнів завдань на час.
 • Безпека у грі
  Безпека у грі
  За проходженням спостерігає інструктор, а відсутність додаткового реквізиту – робить гру безпечною та веселою.

Лазерний лабіринт – це атракціон, завдяки якому Ваше свято стане цікавішим та веселішим. Також він може стати гарним доповненням для святкування дня народження у Запоріжжі.

Атракціон відмінно підійде для проведення тімбілдінгу або розваги на вихідних з колегами.

Обирайте пакет, що підходить саме Вам!

 • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ
  2 РАУНДИ ПО 3 ХВИЛИНИ
  70 грн.

  1 гравець

 • КОМАНДНИЙ
  1 ГОДИНА
  700 грн.

  кількість гравців не обмежена

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Лазерний лабіринт комплексно впливає на фізичний розвиток дитини та розвиває не тільки м’язи корпусу, а й навчає орієнтуватися у незнайомому просторі. Гра дуже весела та рекомендується проходити лабіринт усією сім’єю.

Збирайте команду сміливих та відважних, та підкоріть лабіринт у розважальному центрі «Факторія» за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний 147.

ЗАМОВИТИ ІГРУ ВИ МОЖЕТЕ ПО ТЕЛЕФОНУ У АДМІНІСТРАТОРА, АБО ОФОРМІВ ЗАЯВКУ НА САЙТІ.