Ви знаходитесь у Запоріжжі?
Ви знаходитесь у Запоріжжі?
Подарок от развлекательного центра Factoria. 150 грн. На услуги!
Дізнатись ціну

Лазертаг у Запоріжжі

НОВИЙ ПОГЛЯД НА КЛАСИЧНУ ГРУ

Лазертаг – це інтерактивна командна гра, в якій використовуються комплект обладнання у вигляді зброї (тагера) та жилета з датчиками.

Лазертаг для дітей – це безконтактна активна гра. Дитина відкриває собі новий світ сучасних пригод та поринає у спектр яскравих емоцій.

Мета гри: учасники під час гри повинні потрапити у суперника та виграти місію або здобути перемогу у запропонованому інструктором сценарії.

Середня тривалість гри: 60 хвилин.

Вік: 5+

АРЕНА СТВОРЕНА ПІД АУТЕНТИЧНЕ ПОКИНУТЕ МІСТО

Унікальна ігрова арена має безліч лабіринтів, що нагадують покинуте місто. Декорації у стилі стімпанк контрастують із сучасними іграми та робить лазертаг незвичайним. Тунелі, форти, різнорівневі укриття та багато іншого чекає на Вас у Запоріжжі. Неонове підсвічування, переливи міських вогнів, спалахи стробоскопа, які доповнює дим машина. Вишенькою на торті є драйвова музика зі світовими хітами, які постійно оновлюються.

Лазерні перестілки з друзями – це чудовий спосіб відпочити на вихідних та навіть створити цілу традицію, збиратися разом на найкращу гру у місті.

Лазерні бої – це можливість провести час із сім’єю за цікавим та активним відпочинком.

Ви можете легко замовити лазерну арену у Факторіїта бути точно впевненим, що вона буде тільки для Вас.

 • Велика ігрова арена
  Велика ігрова арена
  Стилістично оформлена арена має безліч укриттів, лабіринтів та таємних ходів. Занедбане місто в якому хочеться заблукати.
 • WOW ефекти
  WOW ефекти
  Спецефекти доповнюють ігровий процес: драйвова музика, стробоскоп, неонові вогні покинутого міста повністю занурюють в ігровий процес.
 • Місії та сценарії
  Місії та сценарії
  Наші інструктори запропонують Вам на вибір більше ніж 10 видів сценаріїв, а також можливість розіграти унікальні місії, що розроблені нашою командою.
 • Безпека у грі
  Безпека у грі
  Американське обладнання з якісних матеріалів на додаток до уважного контролю інструкторів – робить гру безпечною та веселою.

ФОТО ГАЛЕРЕЯ ЛАЗЕРТАГ АРЕНИ

Довіряючи нам своє дозвілля, Ви можете бути впевнені у професіоналізмі команди Факторії. Досвідчений інструкторський склад – це основа для гарної гри, дотримання правил та техніки безпеки, а також саме інструктори будуть суддями на грі та зможуть запропонувати розіграти кілька місій та сценаріїв, щоб гра була різноманітнішою та веселішою.

Загалом, лазертаг – це не гра у війнушку в арені, а тренувальне обладнання для відточування бойових навичок стрільби у військових у США. Тому тагери виглядають як репліки реальної зброї і часто можна відчути себе бійцем та зробити пару крутих фото у стилі мілітарі.

Лазерні бої– це не лише гарний відпочинок, а й можливість влаштувати змагання чи навіть турнір. Дані кожного раунду доступні для перегляду й за результатами статистики можна визначити не лише результативність команди, а й дізнатися про особисті результати.

Після активної гри кожен захоче перевести дух та трохи підкріпитись, а зробити це можна у наших затишних банкетних зонах.

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СТИЛІ МІЛІТАРІ

Дуже часто виникає питання, де святкувати день народження. Лазертаг – чудова гра для тематичного святкування, а також може стати частиною програми на такі заходи, як випускний, день народження, сімейне свято або навіть тимбілдинг. Ми з радістю організовуємо турніри на корпоратив з лазертагу, де учасники можуть розслабитися та поспілкуватися у неформальній обстановці.

ЦІНИ НА ЛАЗЕРТАГ НА 1 ЛЮДИНУ

 • Лазертаг
  Вихідні дні - 70 грн.
  Будні дні - 60 грн.

  за 15 хвилин

 • Лазертаг
  Вихідні дні - 140 грн.
  Будні дні - 120 грн.

  за 30 хвилин

 • Лазертаг
  Вихідні дні - 280 грн.
  Будні дні - 240 грн.

  за 60 хвилин

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Лазертаг – це гра, яка допомагає комплексно розвиватись дитині. Побудова тактики та стратегії спрямовані на розвиток інтелектуальний, а біг та робота органів дихання, серця – допомагає дитині розвиватися фізично.

ЛАЗЕРТАГ НА КОРПОРАТИВ АБО ТИМБІЛДИНГ ДЛЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ.

Ви любите проводити час із колегами поза роботою? Знаєте, наскільки важливим є неформальне спілкування та як тимбілдинг впливає на здорову атмосферу у компанії?

Факторія з радістю проведе змагання чи навіть турнір між відділами, адже такий відпочинок є найкращим варіантом для корпоративів.

А може бути Ви мріяли про незвичайну паробочу вечірку або дівич-вечір у стилі мілітарі? Будь-яка вечірка стане лише краще разом із лазертагом.

Шукаєте лазертаг для дітей у Запоріжжі? Де активно відпочити у Запоріжжі, найкращий клуб Запоріжжя? Розваги Запоріжжя?

Обирайте розважальний центр Факторія, наша адреса м. Запоріжжя, проспект Соборний 147, Торговий центр «Україна», 5 поверх.

Відпочивайте активно та весело разом із розважальним центром Факторія.

ЗАМОВИТИ ГРУ У ЛАЗЕРТАГ ВИ МОЖЕТЕ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ПО ТЕЛЕФОНУ НАШОМУ АДМІНІСТРАТОРУ, АБО ОФОРМІВ ЗАЯВКУ НА САЙТІ.