Ви знаходитесь у Запоріжжі?
Ви знаходитесь у Запоріжжі?
Подарок от развлекательного центра Factoria. 150 грн. На услуги!
Дізнатись ціну

Квест “Хованки” у Запоріжжі

Формат квестів для тих, хто любить полоскотати нерви

Квест Хованки Запоріжжя

Хованки – квест у жанрі хорор, де кімната страху здасться дитячою страшилкою.

Мета квесту: знайти та принести на базу артефакти, перш ніж монстр схопить Вас.

Вік: 6+

*Рекомендований вік від 8 років

Гра має кілька видів та рівнів складності та адаптується до віку та психічного стану гравців навіть під час гри. Програма ділиться на дорослу та дитячу версію, за кількістю спецефектів, акторів/ведучого та рівня активності монстрів.

Ігровий процес: кожен гравець отримає захисний шолом, щоб з упевненістю можна було пересуватися темними тунелями та лабіринтами. Також буде проведено невеликий інструктаж, в якому гравці будуть ознайомлені з історією, метою гри та технікою безпеки.

Монстр – він може не тільки лякати, а й забирати гравців у своє лігво; там він забирає знайдені артефакти, які гравець не встиг донести на базу. Щоб залишити ув’язнення, необхідно дочекатися інших членів команди – тільки вони зможуть допомогти у цій нелегкій справі.

Пошук артефактів також не з легких. Вони світяться у темряві, проте не всі лежать на поверхні: деякі заховані дуже добре, а щоб отримати відразу кілька – необхідно буде вирішити завдання та відкрити скрині та кейси. Зберете більше, ніж Ваші суперники – Ви перемогли!

Повна темрява і лише проблиски стробоскопа допомагають зорієнтуватися в довгому лабіринті міста. Дим, місцями тьмяне світло – наганяють страху, а подих монстра за спиною може не на жарт налякати навіть сміливішого гравця. На додаток, грає унікальна добірка з улюблених жахів.

ВАЖЛИВО! Гравці, які мають психічні порушення, проблеми з серцем або епілепсію, а також вагітним просимо утриматися від відвідування цього квесту.

 • Квест прятки Запорожье
 • Квест прятки Запорожье
 • Квест прятки Запорожье
 • Квест прятки Запорожье
 • Квест прятки Запорожье
 • Квест прятки Запорожье
 • Квест зі світовим ім'ям
  Квест зі світовим ім'ям
  Жанр хорор, який полюбила вся Європа. Унікальне поєднання квестових завдань та кімнати жахів з живими акторами – найкращий квест для тих, хто любить драйв та екшон.
 • WOW ефекти
  WOW ефекти
  Спецефекти доповнюють ігровий процес: авторська добірка музики, стробоскоп, тьмяні вогні покинутого міста повністю занурюють у ігровий процес.
 • Живий актор та ведучий
  Живий актор та ведучий
  Повне занурення у квест дає можливість відчути саме актори та ведучий. Ведучий розповість історію занедбаного міста та допоможе у проходженні нелегкого шляху, а монстр стане Вашим найбільшим страхом.
 • Велика ігрова арена
  Велика ігрова арена
  Стилістично оформлена арена має безліч укриттів, лабіринтів та таємних ходів. Занедбане місто в якому можна заблукати, але не варто зупинятися - монстр знає всі таємні місця.

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ.

«Хованки» формують стійку нервову систему, вчать знаходити вихід у стресових ситуаціях, швидко адаптуватися та брати на себе відповідальність. А також, кожен гравець наповнюється палітрою різних емоцій від справжнього страху до щирої радості. Квест розвиває логіку та вчить взаємодії у команді.

 «Хованки» – світ у якому страх грає головну роль.

ОБИРАЙТЕ ПАКЕТ, ЩО ПІДХОДИТЬ САМЕ ВАМ!

 • КВЕСТ "ХОВАНКИ"
  ДЛЯ 10 ШУКАЧІВ АРТЕФАКТІВ
  3000 грн.

  додатковий шукач +250 грн.

 • КВЕСТ "ХОВАНКИ"
  ДЛЯ 8 ШУКАЧІВ АРТЕФАКТІВ
  2500 грн.

  додатковий шукач +250 грн.

 • КВЕСТ "ХОВАНКИ"
  ДЛЯ 6 ШУКАЧІВ АРТЕФАКТІВ
  2000 грн.

  додатковий шукач +250 грн.

Квест прятки Запорожье

Квест хованки у лабіринті – це найнезвичайніше місце, де монстри почуваються як удома.

Хованки чудово підійду для святкування дня народження або тематичного свята, адже тут можна відпочити з друзями та зарядитись новими враженнями. Повірте, такий унікальний квест сподобається кожному!

ЗАМОВИТИ КВЕСТ ПРЯТКИ ВИ МОЖЕТЕ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ПО ТЕЛЕФОНУ НАШОМУ АДМІНІСТРАТОРУ, АБО ОФОРМІВ ЗАЯВКУ НА САЙТІ.

  Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber