Ви знаходитесь у Запоріжжі?
Ви знаходитесь у Запоріжжі?
Подарок от развлекательного центра Factoria. 150 грн. На услуги!
Дізнатись ціну

Виїзні ігри у Запоріжжі

Відпочинок на природі – це найкорисніший відпочинок, а коли він проходить з друзями та ще й з цікавими іграми, тоді він стає безцінним. Спогади від таких веселощів одні з найтепліших, й Факторія знає, як зробити їх яскравими та незабутніми.

Щоб організувати виїзний захід, необхідно заздалегідь домовиться про місце проведення: на базі відпочинку, в улюбленому кафе або навіть на задньому дворі школи. Наша команда легко проведе захід будь-якого рівня складності.

У Вас є бажання провести день народження чи сімейне свято на свіжому повітрі? Розважальний центр надає послугу виїзних ігор та квестів.

Квести на вашій території. Улюблені фільми та книги тепер у реальному житті. Квести з повним зануренням на Вашій улюбленій локації. Великий реквізит, наповнений різною електронікою, живі актори у костюмах, унікальні сценарій та завдання. Вам лише потрібно вибрати один із п’яти жанрів та вирушить у незабутню подорож.

КВЕСТИДО 10 ЧОЛОВІКДО 20 ЧОЛОВІКДО 30 ЧОЛОВІК
Ціна
ДО 10 ЧОЛОВІК
від 4000 грн.
ДО 20 ЧОЛОВІК
від 5000 грн.
ДО 30 ЧОЛОВІК
від 6000 грн.

 

Активна гра лазертаг. Багато хто навіть уявити не може, що в лазертаг можна грати поза спеціальними аренами та приміщеннями. Звичайно, щоб гра була цікавою – необхідні укриття, і ми з легкістю зможемо надати надувне поле, яке встановлюється на будь-якій локації. Грати в Лазертаг можна як на Хортиці, так і на території улюбленої бази відпочинку або офісу. Факторія знає, як можна круто провести час з активними іграми та де можна провести виїзний лазертаг на день народження у Запоріжжі.

ЛАЗЕРТАГБУДНІ ДНІВИХІДНІ ДНІ
Ціна на 1 людину
БУДНІ ДНІ
280 грн./годину
ВИХІДНІ ДНІ
280 грн./годину

*мінімальне замовлення 5000 грн.


 

Якщо Вам подобається дивувати своїх друзів чи колег – тоді мегасучасні ігри «Мисливці за часом» та «Фріз» зможуть вразити всіх своїм футуристичним виглядом консолей та цікавими завданнями. Класична гра «салочки» є прототипом даних ігор та будуть цікавими як для дорослих, так й для дітей. Ігри можна провести будь-де та вони не вимагають додаткових укриттів або спеціального приміщення.

МИСЛИВЦІ ЗА ЧАСОМ/ФРІЗБУДНІ ДНІВИХІДНІ ДНІ
Ціна на 1 людину
БУДНІ ДНІ
280 грн./годину
ВИХІДНІ ДНІ
280 грн./годину

*мінімальне замовлення 5000 грн.


 

Щоб спланувати свято та замовити гру – необхідно заздалегідь узгодити час та місце Вашого відпочинку з нашим менеджером. Також Ви можете отримати консультацію у адміністратора за адресою проспект Соборний, 147.

Насолоджуватися відпочинком стало ще доступніше, разом із Факторією!

 

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ

Ігри на свіжому повітрі сприяють насичення організма киснем та позитивно впливають на розвиток дітей. Так активні ігри зміцнюють м’язи спини та ніг, а також вчать працювати у команді.

Квести навчають розвивати просторове мислення та адаптуватися до будь-якої ситуації.

Також можна створювати повноцінну програму, комбінуючи активність з квестовими іграми. Таке свято Ваші друзі запам’ятають довго.

УНІКАЛЬНИЙ КОРПОРАТИВ

Щоб організувати щось, що здивуює колег – досить просто зателефонувати до Факторії. Саме спільні ігри визнали ефективними для згуртування колективу та створення здорової робочої атмосфери. Можна вибрати відпочинок на території офісу чи бази відпочинку, у міському парку або створити масштабний квест по Запоріжжю.

Насолоджуйтесь активним відпочинком, а організацію та проведення ігор довірте Фактори.

 

Уточнюйте ціни у менеджера, адже вони можуть відрізнятись від фіксованої вартості у розважальному центрі.

ЗАМОВИТИ ВИЇЗНІ ІГРИ ВИ МОЖЕТЕ ПО ТЕЛЕФОНУ У НАШОГО АДМІНІСТРАТОРА АБО ОФОРМІВШИ ЗАЯВКУ НА САЙТІ.