Ви знаходитесь у Полтаві?
Ви знаходитесь у Полтаві?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8663358
  • (063)7895959

Квест у Полтаві

КВЕСТ – ЦЕ НОВЕ СЛОВО У СВІТІ КВЕСТ КІМНАТ

Квести – це пригодницька гра з зануренням в іншу реальність.

Основна мета: створити фантастичний світ навколо гравця та спрямувати сили на проходження квестових завдань.

Квест – це відмінний шанс перевірити свої сили та кмітливість знаходячись у неординарних умовах. Командна робота є важливим аспектом у квесті, адже більшість завдань вимагають спільних зусиль.

Квести у Factoria – це формат який поєднує у собі сучасні тенденції та практичність. Квести стали популярними у більш ніж 80 містах світу.

Квести універсальні, як для дівчат, так й для хлопців. Цікаві завдання та різноманітні тематики квестів допоможуть поринути в історію відомих фільмів та книг з головою.

У квесті бере участь живий актор, який буде виконувати роль ведучого. Він не тільки розповість легенду гри, але й допоможе у виконанні завдань.

Квест відрізняється від квест кімнати тим, що у квесті можуть брати участь велика кількість людей, з можливістю поділитися на команди, але з однією метою.

У квестовій локації гравці почувають себе вільно та з легкістю вживаються у роль героя.

ОБИРАЙТЕ КВЕСТ, ЩО ПІДХОДИТЬ САМЕ ДЛЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ!

Квест-локація у розважальному центрі «Факторія» – це переплетення вільного польоту та різних жанрів: кожен може стати чарівником або супергероєм, поважним агентом або загадковим мрійником. Квест дає можливість розкрити у собі прихований потенціал та почати мислити нестандартно.

Квест-кімната «Факторія» – це простора локація, де Ви будете проходити квест разом із живим актором. Ви залишитеся наодинці з цікавими головоломками та вирушите на пошуки пригод та яскравих емоцій.

Квест-кімната складається з декількох приміщень, та основне завдання – не тільки знайти вихід, а й виконати всі завдання квесту.

Реаліті-квест, доповнений ведучими та аніматорами – сучасний варіант квест кімнат у Полтаві. Гравці занурюються у простір, наповнений тематичними реквізитами та за 60 хвилин повинні знайти рішення завдань та вийти з кімнати.

Кожен квест це невелика історія, зі своїм надзвичайним світом. Гравці, у міру проходження квесту, повинні відновити події легенди квесту та прожити життя героя за короткий відрізок часу. На шляху вони зустрінуться з важкими загадками, потрібно розшифрувати підказки та вирішити десятки завдань. Можливо, вони зустрінуть моторошного монстра, а може й супергерой прийде на допомогу. Ми лише порадимо зібрати команду друзів та близьких, а для корпоративних компаній ми з радістю організуємо квест-тімбілдінг.

ФОТО-ТУР КВЕСТ ЗОНИ

В ЧОМУ ПОЛЯГАЄ СЕНС У КВЕСТОВІЙ ГРІ (КВЕСТ КІМНАТІ)?

На початку квесту, ведучий розповідає гравцям легенду, в якій знайомить із передісторією та озвучує всі цілі. Далі команда з 2х – 12-ти чоловік відправляюєця на локацію, де знаходиться тематичний реквізит та додаткові спецефекти. Завдання гравців зібрати всі підказки та розшифрувати їх. У свою чергу, підказки ведуть до різних головоломок: електронні кейси, рунічні пазли, різного рівня складності ігрових елементів. Гравці зустрінуються з незвичайним реквізитом, познайомляться з яскравою історією та стануть частиною улюбленого фільму або книги.

* Запасний ключ від виходу буде перебувати у ведучого, а також у одного з гравців, щоб була можливість за бажанням зупинити квест у будь-який момент.

Квест, як і квест-кімната – це невелика унікальна історія для компанії друзів та рідних. Кожен гравець зможе застосувати свої сили у різних частинах квесту, однак якщо команда не зможе впоратися із завданням, то живий актор зможе підказати.

Велика компанія для квестів – це не тільки цікаво, а й дуже весело. Одна мета результат якої залежить від 20-30 чоловік. Такий квест проводитися на всій території розважального центру Факторія та може стати відмінним тімбілдінгом на корпоратив.

Наш штат досвідчених акторів та сценаристів не сидить на місці й ми з задоволенням створюємо нові квести та розробимо нові сценарії для Вашої компанії.

Неординарні ескейп квести у Факторії – це світ альтернативної реальності в якому гравці потрапляють немов до комп’ютерної гри та стають головними героями історії. Гра триватиме 60 хвилин, за час якої, гравці повинні вирішити всі головоломки та встигнути вибратися з кімнати до закінчення часу.

Квест у розважальному центрі «Факторія» – це чудовий подарунок на день народження як дітям, так і дорослим. Такий вид відпочинку поєднує в собі фізичну та інтелектуальну активність, а також дарує яскраві та незабутні емоції для всіх.

Шукаєте квест кімнати Полтава? У «Факторії» Ви знайдете близькі до душі гри квести та квести для дітей за мотивами оскароносних фільмів та бестселерів.