Ви знаходитесь у Полтаві?
Ви знаходитесь у Полтаві?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (093)8663358
 • (063)7895959

Nerf

Американські тренди в Україні

NERF – це нова гра з використанням американської зброї, що робить постріл легкими снарядами з пінного матеріалу. Яскраве забарвлення обладнання та високий рівень безпеки робить гру неймовірно легкою та цікавою, як для дітей, так і для дорослих.

Мета гри: вибити всіх суперників з гри перш ніж вони знищать вашу команду.

Середня тривалість гри: 60 хвилин.

Вік: 5 +

Ігровий процес:

Перед грою, інструктор розповість про правила гри та техніку безпеки на ігровому майданчику. Далі, кожен гравець отримує зброю, патрони та захисну маску, яку не можна знімати. Гра проходить на тематичній арені, виконаної у стилі стімпанк з додатковими спецефектами. Протягом усієї гри, інструктор виступає в ролі судді та може запропонувати гравцям провести раунд за сценарієм або з місією. Зброя, що використовується називається «бластер», вона досить легка та впорається з перезарядженням зможе навіть маленька дитина.

 • Велике ігрове місто
  Велике ігрове місто
  Тематична арена у стилі стімпанк опрацьована до дрібниць: споруди, укриття, мости та переходи - все для повного занурення у гру.
 • WOW ефекти
  WOW ефекти
  Динамічна музика, мерехтіння вогнів та лазерів, ряд звукових ефектів - доповнять Ньорф та зроблять гру незабутньою для усіх.
 • Місії та сценарії
  Місії та сценарії
  Інструкторський склад підготував понад 10 варіантів місій та сценаріїв, щоб Ваша гра була не тільки веселою, але й цікавою.
 • Безпека у грі
  Безпека у грі
  Бластери виконані з якісних матеріалів, а ігрові снаряди з м'якої піни. Гравці отримують захисні окуляри та проходять інструктаж за виконанням якого стежить інструктор на ігровому полі.

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ.

Nerf – це чудова гра, яка позитивно впливає на фізичну активність та комплексно розвиває інтелект, так як створення командної стратегії, відточування особистої тактики бою покращують розумовий процес. Гра допомагає розслабитися та скинути негативну енергію. Також, можна грати у Ньорф на день народження всією сім’єю та отримати заряд яскравих емоцій.

 • Nerf
  Вихідні дні - 80 грн.
  Будні дні - 70 грн.

  за 15 хвилин

 • Nerf
  Вихідні дні - 160 грн.
  Будні дні- 140 грн.

  за 30 хвилин

 • Nerf
  Вихідні дні - 320 грн.
  Будні дні - 280 грн.

  за 60 хвилин

КОРПОРАТИВ ДЛЯ ВСІЄЇ КОМПАНІЇ, АБО ВІДДІЛУ.

Нова гра для сучасних корпоративів. Якщо Ви шукайте активний відпочинок на тімбілдінг у Полтаві – гра Ньорф саме те, що Вам потрібно! Яскрава, весела гра, яка підійде для будь-якого віку. Великій компанії ми може влаштувати турнір та зробити церемонію з нагородженням. Вам та Вашим колегам буде що згадати, а фотографії будуть просто бомба!

Шукаєте Ньорф для дітей Полтава? Де активно відпочити у Полтаві, кращій клуб Полтави? Розвага Полтава? Вибирайте розважальний центр Факторія, наша адреса вул. Зіньківська, 6 / 1а. Торгово розважальний центр «Київ» 4-й поверх. У нас найбільший та унікальний розважальний парк у Полтаві!

ЗАМОВИТИ ГРУ В НЁРФ ВИ МОЖЕТЕ ПО ТЕЛЕФОНУ У АДМИНИСТРАТОРА, або оформити ЗАЯВКУ НА САЙТІ.