Ви знаходитесь у Полтаві?
Ви знаходитесь у Полтаві?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (093)8663358
 • (063)7895959

Квест Хованки

НОВЕ СЛОВО У СВІТІ КВЕСТІВ ТА КВЕСТ КІМНАТ

ХОВАНКИ – ЦЕ ПОПУЛЯРНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КВЕСТ У СТИЛІ ХОРРОР.

Мета квесту: знайти артефакти по всій території та не попастися до монстру у лігво.

Вік: 6+

*Рекомендований вік від 8 років

Залежно від віку та емоційної зрілості ми підбираємо рівень складності та спецефектів, щоб гравцям сподобався квест. Є програми для дорослих та для дітей.

Ігровий процес: перед тим як розпочати квест, гравці проходять невеликий інструктаж та отримують захисне обладнання у вигляді шоломів.

Основне завдання гравців: знайти якомога більше артефактів та заховати їх на своїй базі.

По майданчику переміщається монстр, мета якого не тільки налякати, а й забрати гравців до своєї печери. Звільнитися самостійно з неї неможливо, тому командна робота та відвага допоможе зберегти всіх гравців та зібрати більшу кількість артефактів, ніж команда супротивників.

Переміщення по ігровій локації відбувається у темряві зі спецефектами, у вигляді страбоскопа та спеціального освітлення. На майданчику також буде грати тематична авторська музика.

ВАЖЛИВО! Гравці які мають психічні порушення, проблеми з серцем або епілепсію, а також вагітним просимо утриматися від відвідування даного квесту.

 • Квест зі світовим ім'ям
  Квест зі світовим ім'ям
  Квест який полюбили сотні тисяч гравців по всьому світу. Новий формат, який здатний полоскотати нерви навіть найсміливішим людям.
 • WOW ефекти
  WOW ефекти
  Авторська музика зведе з розуму кожного гравця, а мерехтіння стробоскопа у повній темряві змусить серце битися частіше. Страшні монстри та таємниці загубленого міста - зроблять гру незабутньою.
 • Живі актори і ведучий
  Живі актори і ведучий
  Квест проходить разом з ведучим, який пояснить всі правила і деталі гри. Також, провідний виступатиме в ролі актора, який допоможе у виконанні місій. Ведучий допоможе дітям відчувати себе комфортно, а дорослим допоможе здобути ряд гострих відчуттів.
 • Для маленьких та великих компаній
  Для маленьких та великих компаній
  Квест розрахований на проходження компаніями до 12 осіб. Велика локація та дивовижні вулички старовинного міста роблять квест цікавим для всіх гравців.

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ.

Квест «Хованки» позитивно впливає на розвиток дитини та вчить у стресових ситуаціях швидко приймати рішення. Також, квест вчить знаходити спільну мову з учасниками команди та дає можливість отримати яскраві емоції.

«ХОВАНКИ» – ДИВОВИЖНИЙ ЗАГУБЛЕНИЙ СВІТ З ЛЯЧНИМ МОСТРОМ.
ОБИРАЙТЕ ПАКЕТ ЯКИЙ ПІДХОДИТЬ САМЕ ВАМ!

 • Квест "Хованки"
  для 10 шукачів артефактів
  3000 грн.

  додатковий шукач +250 грн.

 • Квест "Хованки"
  для 8 шукачів артефактів
  2500 грн.

  додатковий шукач +250 грн.

 • Квест "Хованки"
  для 6 шукачів артефактів
  2000 грн.

  додатковий шукач +250 грн.

КВЕСТ ХОВАНКИ В ЛАБІРИНТАХ – ВІДМІННИЙ СПОСІБ ВІДСВЯТКУВАТИ ПОДІЮ!

День народження для дитини, випускний для молодших і старших класів, святкування досягнення або просто відпочинок для друзів – квест «Хованки» стане чудовим подарунком для рідних і близьких. Такі яскраві емоції Ваші друзі запам’ятають на довго!

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber