Ви знаходитесь у Полтаві?
Ви знаходитесь у Полтаві?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (093)8663358
 • (063)7895959

Лазертаг

КЛАСИЧНА ГРА ЛАЗЕРТАГ, ЩО ВИПЕРЕДЖАЄ ЧАС!

Лазертаг це сучасна, активна, безконтактна гра, в якій гравці діляться на команди. У кожного гравця є особистий набір обладнання: лазерна зброя (тагер) та пов’язка / жилет з датчиками. Лазертаг для дітей – це чудовий спосіб виплеснути енергію та зарядитися позитивними емоціями.

Мета гри: ліквідувати з гри супротивників, виконуючи при цьому завдання з місій та сценаріїв, запропонованих інструктором.

Середня тривалість гри: 60 хвилин.

Вік: 5 +

ЛАЗЕРТАГ АРЕНА ОФОРМЛЕНА У СТИЛІ СТІМПАНК МІСТА

Ми мріємо познайомити Вас зі світом парових машин та двигунів. Літаючі дирижаблі, гігантські механізми, паровози – все це Ви зможете знайти в оформленні лазертаг арени у Полтаві та Факторії в цілому. Різнорівневі укриття призначені для яскравих боїв та для прекрасного маскування.

Лазерна перестрілка буде доповнювати ряд спецефектів у вигляді стробоскопа та мерехтіння світла, а на тлі буде грати улюблена музика.

Лазерні бої – це розвага для дітей та дорослих, тому такий відпочинок можна з впевненістю назвати сімейним та проводити час, граючи декількома сім’ями.

Замовивши лезартаг арену, в атмосфері старовинного міста,Ви можете бути впевнені, що на ній грає лише Ваша компанія.

 • Велике ігрове місто
  Велике ігрове місто
  Лазертаг арена у стилі стімпанк розроблена до дрібниць: споруди, укриття, мости та переходи - все для повного занурення у атмосферу гри.
 • WOW ефекти
  WOW ефекти
  Динамічна музика, мерехтіння вогнів та лазерів, ряд звукових ефектів - доповнять лазертаг гру та зроблять її незабутньою для всіх.
 • Місії та сценарії
  Місії та сценарії
  Інструкторський склад підготував понад 10 варіантів місій та сценаріїв, щоб Ваша гра була не тільки веселою, але й цікавою.
 • Ведення статистики і рейтингу
  Ведення статистики і рейтингу
  Статистика у грі дозволяє проводити змагання не тільки між командами, а й усередині їх. Стань кращими гравцями стімпанк-міста.

ФОТО-ТУР ЛАЗЕРТАГ АРЕНИ

У Факторії ми зібрали кращий інструкторський склад. Ваш інструктор перед грою ознайомить з технікою безпеки та розповість правила гри, а також підбере та запропонує Вам місії й сценарії – це урізноманітнить гру, що зробить її ще цікавіше.

У лазертаг використовуються репліки реальної зброї, таким чином можна уявити себе справжнім солдатом. Зброя інтерактивна,гучна та про всі деталі буде повідомляти у процесі. В онлайн режимі гравці будуть отримувати статистику та результати боїв, так само можна зафіксувати особисті результати й визначати переможців, влаштувавши невелике змагання.

Лазер та лазерні системи з видимим випромінюванням, що використовуються на території РЦ «Факторія», мають «Клас 3а», що є безпечним для здоров’я та зору гравців.

Після незабутніх боїв Ваша команда зможе відпочити у банкетній зоні та підкріпитися.

Лазерні бої – це чудовий спосіб відзначити день народження, випускний або організувати корпоративний турнір з лазертагу. Також, така гра-це хороша ідея для того, щоб провести вихідні у Полтаві.

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СТИЛІ СТІМПАНК

Ми знаємо, як важливо для дитини святкування дня народження. А стилістичне свято у колі друзів та близьких запам’ятається для всієї компанії надовго.

ЦІНИ НА ЛАЗЕРТАГ ДЛЯ 1 ЛЮДИНИ

 • Лазертаг
  Вихідні дні - 80 грн.
  Будні дні - 70 грн.

  за 15 хвилин

 • Лазертаг
  Вихідні дні - 160 грн.
  Будні дні - 140 грн.

  за 30 хвилин

 • Лазертаг
  Вихідні дні - 320 грн.
  Будні дні - 280 грн.

  за 60 хвилин

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ.

Лазертаг – це активна фізична гра. Прекрасно розвиває всі м’язи у тілі, а прорахунок тактики та створення стратегії у команді розвиває комунікативні навички та мислення.

КОРПОРАТИВ ДЛЯ ВСІЄЇ КОМПАНІЇ, АБО ВІДДІЛУ.

Турнір або змагання між відділами? – чудовий варіант для тімбілдінга. Адже, командна гра не тільки визначить кращого, а й дозволить розслабитися у невимушеній обстановці та налагодити міжрангові зв’язки.

Дівич-вечір або парубочий? – лазертаг може з легкістю стати родзинкою у будь-якій вечірці.

 • Лазертаг в Полтаве
 • Лазертаг в Полтаве
 • Лазертаг в Полтаве
 • Лазертаг в Полтаве
 • Лазертаг в Полтаве
 • Лазертаг в Полтаве

ВЕСЕЛАЯ ГРА У ЛАЗЕРТАГ МОЖЕ СТАТИ ІДЕАЛЬНИМ ТІМБІЛДІНГОМ!

Корпоративний відпочинок зараз більше спрямований на неформатні способи відпочинку. Лазертаг ідеально підійде як елемент тімбілдінга, адже у нашому розважальному центрі Ви маєте змогу отримати масу задоволення від активно проведеного часу з колегами.

Шукаєте лазертаг для дітей Полтава? Де активно відпочити у Полтаві, кращий клуб Полтави? Розвага Полтава?

Вибирайте розважальний центр Факторія, за адресою: м. Полтава, Зіньківська вулиця, 6 / 1А, Торгово розважальний центр “Київ” 4-й поверх. Розважальний центр Факторія з великим вибором розваг чекає саме Вас!

ЩОБ ЗАМОВИТИ ГРУ У ЛАЗЕРТАГ, МОЖНА ПОДЗВОНИТИ ЗА НОМЕРАМИ, ЯКІ ВКАЗАНІ НИЖЧЕ АБО ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ САЙТ.