Ви знаходитесь у Запоріжжі?
Ви знаходитесь у Запоріжжі?
Подарок от развлекательного центра Factoria. 150 грн. На услуги!
Дізнатись ціну

Подарунковий сертифікат у Факторію Запоріжжя

Подарунки обирають серцем

Подарунок близьким та друзям – це складний вибір між потрібними та не потрібними речами, проте багато чого забувається, але емоції залишаються назавжди.

Подарунковий сертифікат на день народження у Факторії – це не тільки можливість вибрати послугу, яка сподобається, а й розділити розваги з близькими та друзями.

Оригінальні подарунки у гарному оформленні. Можна відкинути довгі роздуми на тему: “Що подарувати хлопцю на 14 жовтня”, “Що подарувати дівчині на 8 березня”, або “Що подарувати на день закоханих” – сміливо даруйте незабутні емоції.

Також подарунковий сертифікат – це можливість разом провести час за цікавими головоломками або активними іграми.

 

Як користуватися сертифікатом?

Щоб скористатися подарунковим сертифікатом, необхідно зателефонувати за вказаними номерами на сайті/сертифікаті або прийти до Факторії, де адміністратор проконсультує та покаже ігрові зали та зону відпочинку.

Бронювати послугу варто заздалегідь, тому що комфортного для Вас часу може не виявитися.

Які послуги надаються?

Факторія – це різноманіття ігор та квестів, атракціонів та зон відпочинку в одному місці. Розслабитися та насолодитися обраною програмою легко, лише потрібно зрозуміти, чого бажає душа. У Запоріжжі Ви зможете знайти Лазертаг, Мисливці за часом, Фриз, американську гру Нерф та навіть популярний Among us. Також є можливість вибрати один з 5 захоплюючих квестів, в основі яких лягли світові бестселери. А ще є атракціони у вигляді лазерного лабіринту, тир та Dance room, в якіх можна повеселитися всією компанією.

Насолоджуйтесь подарунками та даруйте неймовірні емоції навіть без приводу, заряджайтесь гарним настроєм на весь день!

Експериментуйте та знайдіть найкращу розвагу для Вас та Ваших близьких.