Ви знаходитесь у Івано-Франківську?
Ви знаходитесь у Івано-Франківську?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • 0636312566
  • 0634805677

Унікальний хорор-квест “Хованки”

ПОЛЮБЛЯЄТЕ гострі відчуття? ЧИ ВСЕ ЖИТТЯ МРІЛИ СТАТИ ГОЛОВНИМ ГЕРОЄМ ФІЛЬМІВ ЖАХІВ?

Представляємо вам один із найкращих хорор-квестів в Івано-Франківську – “Хованки”. Для любителів гострих відчуттів цей квест стане ідеальним вибором. Він унікальний своїми спецефектами та грою акторів, а ігровий майданчик змусить вас забути про реальність та з головою поринути у світ жахів.

Унікальний хорор-квест "Хованки"

У квесті “Хованки” беруть участь живі костюмовані актори. Для молодших гравців ми надаємо додаткового аніматора, який допоможе у вирішенні завдань. На ігровому майданчику ви зможете відчути себе частиною занедбаного міста, де у тунелях та лабіринтах можна не тільки сховатися від монстра, а й самому загубитися.

Щоб у вас не було можливості зачаїтися від монстра, освітлення змінюватиметься від одиничного сплеску стробоскопа до різнокольорових неонових світильників. Моторошна та лякаюча музика разом із димними вулицями покинутого міста створять неймовірну атмосферу повного занурення у світ “Хованок”.

Ігровий процес є досить простим й не вимагає від гравців фізичних чи логічних навичок. Учасники повинні стати єдиним цілим та грати проти монстра. Потрібно знайти колби, які заховані по всьому місту. За деякі з них доведеться боротися.

Ласкаво просимо у світ «Хованок»!

Залишити коментар
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber