Ви знаходитесь у Івано-Франківську?
Ви знаходитесь у Івано-Франківську?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • 0636312566
 • 0634805677

ЛАЗЕРНИЙ ЛАБІРИНТ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Лазерний лабіринт — сучасна смуга перешкод, у якій використовується система лазерних променів та датчиків. Якщо зачепити промінь, спрацює звукове сповіщення, і частина лазерів згасне, полегшуючи шлях, але забираючи життя.

Мета гри: набрати якомога більше очок, виконуючи завдання за певний період часу.

Середня тривалість гри: 15-20 хвилин.

Вік: 5+

Часто лазерні лабіринти використовують у банках та музеях. Ми про них знаємо лише з популярних фільмів на кшталт: «Одинадцять друзів Оушена» або «Місія нездійсненна». Але які вони насправді та як виглядають?

Такі лазерні промені не видно, тому ми використовуємо спеціальний дим, який абсолютно безпечний для здоров’я. У грі всього чотири рівні складності, які формуються з часу, кількості життів і контрольних точок. Завдання гравців: якнайшвидше натиснути на активну контрольну точку, водночас не зачепивши лазерний промінь.

Для такого атракціону не важлива фізична підготовка, достатньо бути зацікавленим у перемозі. Ваша винахідливість та прагнення пройти лабіринт оцінюється у балах. Чим краще Ваше проходження, тим вищий бал.

Кімната виконана у сучасному стилі, має неонове підсвічування та систему лазерних променів. Також грає драйвова популярна музика, яка налаштовує на перемогу.

Лазер та лазерні системи з видимим випромінюванням, що використовуються на території РЦ «Факторія», мають «Клас 3а», що є безпечним для здоров’я та зору гравців.

 • Сучасний ігровий зал
  Сучасний ігровий зал
  Кімната оформлена у стилі комп'ютерного майбутнього, де є безліч лазерів та датчиків, а також інтерактивні ігрові кнопки для виконання завдань.
 • WOW ефекти
  WOW ефекти
  Драйвова музика, неонове підсвічування, динамічні та статичні лазерні промені, дим машина та багато іншого чекає на Вас.
 • Завдання та турніри
  Завдання та турніри
  Гру доповнюють завданнями, виконання яких залежить від швидкості та акуратності проходження. Також є можливість влаштувати турнір, щоб виявити переможця.
 • Безпека на всі 100%
  Безпека на всі 100%
  За ігровим процесом спостерігає інструктор. Саме він може дати рекомендації щодо тонкощів проходження або змінити завдання, встановивши складніший рівень.

Атракціон лазерний лабіринт чудовий спосіб провести час із друзями та позмагатися на найшвидшого та найспритнішого гравця. Також лазерний лабіринт може стати чудовим доповненням до дня народження в Івано-Франківську.

ЦІНА НА ЛАЗЕРНИЙ ЛАБІРИНТ

 • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ
  4 РАУНДИ ПО 3 ХВИЛИНИ
  70 грн.

  1 гравець

 • КОМАНДНИЙ
  1 ГОДИНА
  700 грн.

  кількість гравців не обмежена

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Лазерний лабіринт зміцнює усі групи м’язів, допомагає мислити нестандартно та швидко знаходити шляхи розв’язання проблеми.

Гра проходить на території РЦ «Factoria» за адресою: Івано-Франківськ, пр. Галицький, 34А.

ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО АТРАКЦІОНУ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ ЗА НОМЕРАМИ, УКАЗАНИМИ НА САЙТІ, АБО У ЧАТІ