Ви знаходитесь у Івано-Франківську?
Ви знаходитесь у Івано-Франківську?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • 0636312566
  • 0634805677

Квести в Івано-Франківську

КВЕСТ – сучасні ігри для всієї родини

Квести — це інтелектуальна гра з повним зануренням в іншу реальність.

Основна мета: зібрати докупи всі елементи квесту та вирішити всі завдання. Протягом гри стануться несподівані сюжетні повороти, доведеться вирішувати логічні завдання та скористатися цікавим електронним реквізитом.

Квест — це чудовий варіант для сімейного відпочинку чи святкування дня народження з друзями. Квест розвиває розумові здібності та вчить працювати у команді.

Квести у «Factoria» — це найкращі повномасштабні квести з живими акторами та авторським реквізитом. Наші квести користуються популярністю у багатьох країнах та представлені у понад 115 містах по всьому світу. Популярні квести засновані на бестселерах. Ви зможете пройти «Сталкер», «Скарби нації», «Місія нездійсненна».

Наші квести підходять як для дітей, так і для дорослих, і є універсальними для жіночої та чоловічої статі. Настав час обирати, героєм якого квесту хочете бути саме Ви!

У проходженні квесту допомагатиме живий актор, який відкриє завісу таємниць та розповість легенду квесту. Він допоможе з головою поринути у світ чарівних пригод.

Квест відрізняється від квест-кімнати тим, що має безліч локацій. Наша квестова локація складається з 3 кімнат з тунелями та прихованими нішами. Разом із гравцями завжди буде актор, який зробить гру неймовірно цікавою. Актор може допомогти у проходженні, а може й заплутати. Якщо Ви хочете відчути, що таке справжні пригоди та побачити світ іншими очима, «Факторія» чекає на Вас!

ОБИРАЙТЕ КВЕСТ, ЩО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ!