Ви знаходитесь у Івано-Франківську?
Ви знаходитесь у Івано-Франківську?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • 0636312566
 • 0634805677

День народження в Івано-Франківську

Найкраще свято для дітей

Що таке день народження для дітей? Це подія, яка запам’ятовується кожній дитині, яку чекають із нетерпінням. Малюк мріє про те, як чудово та яскраво проведе час із друзями.

Підготовка до такої події, звичайно, лягає на плечі батьків. Але скільки сил та часу потрібно витратити на організацію сучасного свята і як зробити найкращий дитячий день народження для своєї дитини?

Сьогодні вже складно вразити когось походом у кафе чи кіно, адже це стало звичним проведенням часу. Тоді яка має бути програма, щоб іменинник та його гості залишилися задоволені?

Розважальний центр «Факторія» є одним із найкращих організаторів дитячих свят, і ми підготували для Вас унікальну комплексну пропозицію.

Є кілька видів програм, які поєднують у собі квестові та активні ігри. Такий комплекс є найкращим рішенням, адже діти зможуть виплеснути негативні емоції та набути нових яскравих вражень. Повірте, таке свято запам’ятають усі надовго.

На додаток до збалансованої програми, як бонус, ми надаємо безкоштовно банкетну зону на час гри, де Ви маєте змогу розміститися та відсвяткувати подію.

Щоб забути про турботи під час організації та проведення свята, звертайтесь до професіоналів своєї справи. Команда «Факторії» із радістю проведе захід на найвищому рівні. Таймінг, домовленості з різними організаціями, складання плану — про це можна сміливо забути, адже інструкторський склад та актори знають підхід до дітей та зможуть створити багатогодинну програму з невеликими перервами на солодкий стіл. Вам залишиться забрати запрошення у нашого адміністратора та запросити друзів.

Якщо Ви маєте бажання забронювати певну дату або проконсультуватися з приводу дня народження, сміливо телефонуйте нашому менеджеру або приходьте до «Факторії», де адміністратор із задоволенням покаже Вам розважальний центр.

«ФАКТОРІЯ» – КРАЩЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ!

 • Сучасні розваги в одному місці
  Сучасні розваги в одному місці
  Лазертаг, квести, «Хованки», «Мисливці за часом», лазерний лабіринт, інтерактивний тир та багато іншого чекає на Вас у «Факторії».
 • Комфортне розміщення та програма
  Комфортне розміщення та програма
  Затишна банкетна зона, розрахована на 20 осіб, на ігрових локаціях знаходиться лише Ваша компанія, досвідчений персонал для проведення ігор та спілкування з дітьми.
 • Організація під ключ
  Організація під ключ
  Ви можете довірити нам не лише програму, а й замовлення додаткових послуг у вигляді фотографа, трансферу, харчування тощо.
 • Найкращий прайс
  Найкращий прайс
  У «Факторії» найкращий прайс на комплексні програми. Найкраще поєднання досвіду та сучасних ігор за доступною ціною.

 • Квест Сталкер в Запорожье
 • Нерф у Запоріжжі Факторія
 • Лазертаг Фактория Черкассы
 • Квест Гаррі Поттер у Запоріжжі

ПРОВЕДЕННЯ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ У РОЗВАЖАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ

 1. Знайомство з територією та командою «Факторії».
 2. Привітання та знайомство інструктора з іменинником і його командою.
 3. Обговорення плану заходу та ознайомлення з правилами РЦ та ігор.
 4. Веселий відпочинок разом із друзями на активних іграх та квестах.

Звичайно, батьки можуть зручно розміститися у банкетній кімнаті та відпочити або накрити святковий стіл для дітей.

Активні ігри, квести, атракціони — усе це нові враження, які хочеться обговорити за смачною їжею. Ми не готуємо, а спеціалізуємося на святах, тому Ви можете замовити заздалегідь піцу або принести домашні страви.

Не варто забувати, що день народження — це не лише дитяче свято; дорослі теж хочуть весело відпочити та набути нові враження. Саме тому не потрібно соромитись: замовляйте день народження для дорослих у «Факторії».

ОБИРАЙТЕ ПРОПОЗИЦІЮ, ЩО ПІДХОДИТЬ САМЕ ВАМ!

*Можна вибрати лише один вид активних ігор

**Додаткове продовження банкетної кімнати становить 400 грн за 1 годину (замовляйте заздалегідь, адже може не бути вільного часу)

***Перебувати у банкетній кімнаті після завершення програми можна не більше 10 хвилин

****Програма розрахована на команду до 10 учасників, додатковий гравець збільшує чек на 10%

На день народження дитини можна замовити одну активну гру на вибір: лазертаг, «Мисливці за часом», Nerf, хорор-квест «Хованки». Також на вибір пропонуємо квести: «Сталкер», «Скарби нації» та «Місія нездійсненна».

Обираєте, де відсвяткувати день народження дитини в Івано-Франківську? Де відсвяткувати дитячий день народження та активно провести час?

ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ У «ФАКТОРІЇ» ВИ МОЖЕТЕ ДІЗНАТИСЯ ЗА НОМЕРАМИ, УЗКАЗАНИМИ НА САЙТІ, АБО В АДМІНІСТРАТОРА