Ви знаходитесь у Тернополі?
Ви знаходитесь у Тернополі?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну
  • 0636312742

Квести у Тернополі

КРАЩІ КВЕСТИ У ТЕРНОПОЛІ

Квест – це сучасна гра з повним зануренням у сюжет. Заснований на відомих бестселерах, де гравці виконують різноманітні завдання на логіку.

Основна мета: розгадати всі таємниці та загадки, ставши героєм справжньої пригоди.

Інколи проходження квестів неможливе без надійних друзів у команді. Необхідно задіяти всі свої вміння, щоби розгадати важкі завдання.

Квести у «Factoria» – це популярні сценарії українських розробників, які підкорили понад 80 міст по всьому світу.

У квестах переважає реквізит, наповнений інноваційною електронікою. Так у квесті про «Гаррі Поттера» трохи більше механічних магічних завдань, а у «Сталкері» та «Місія нездійсненна» – завдання з електронними системами, кейсами тощо.

Квестова зона – це велика унікальна локація, за зачиненими дверима якої чекають нові пригоди. У квестовій зоні є приховані кімнати, тунелі та кілька закритих кімнат, відкриваючи які Ви отримуєте нові елементи для проходження квесту.

У квесті є ведучий, який розповість правила й історію. Після цього костюмований актор супроводжуватиме гравців і зможе допомогти їм у вирішенні складних завдань.

Квести краще квест-кімнат, тому що у грі можуть брати участь до 12 осіб, а також квест має кілька локацій, які цікаво дослідити.

ОБИРАЙТЕ ТЕ, ЩО ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ, І ВПЕРЕД НА ПОШУКИ ПРИГОД

Ви знаєте історію про дивовижного чарівника, який зумів зупинити Волдеморта? Або дивилися фільм із Томом Крузом, де він героїчно рятує світ від терористів? А може, Ви полюбляєте історичні квести, де вибухають атомні станції, як на Чорнобильській АЕС? У «Факторії» Ви зможете стати героями відомих історій.

Українські розробники брали за основу сюжету найпопулярніші оповідання, фільми та комп’ютерні ігри, які обігруються цікавими завданнями різного рівня складності.

Різноманітний та яскравий реквізит наповнений сучасною електронікою. Великі механічні елементи доповнюють квест логічними завданнями.

Квест-кімната у «Факторії» – світ, в якому реальність переплітається з уявою. Гравцям дається лише 60 хвилин на проходження квесту, в якому слід зупинити злі сили.

Реаліті-квест, доповнений ведучими та аніматорами – це квест, в якому живий актор допомагає поринути з головою у процес і може як допомогти у проходженні квесту, так і заплутати гравців.

Квест краще проходити разом із друзями чи родиною, створивши найкращу команду.

ФОТОГАЛЕРЕЯ КВЕСТОВОЇ ЗОНИ

Проходження квесту (квест-кімнати)

Будь-який квест починається з легенди, з нею ознайомить Вас ведучий. Він розповість, як зароджувалася історія і що необхідно зробити. У гравців є головний елемент, який має таймер. Саме завдяки таймеру гравці зможуть дізнатися, скільки часу залишилося у них на виконання всіх завдань. Після старту відліку часу учасники отримають першу підказку, яка допоможе відкрити двері наступної локації. Після вирішення всіх головоломок та відкриття всіх дверей гравці зможуть врятувати світ та зупинити таймер.

(Під час надзвичайних ситуацій або у разі потреби гравці мають можливість залишити квестову локацію. Ключі знаходяться біля вхідних дверей, а також в актора).

Квест, як і квест-кімната — це місце не тільки для цікавого відпочинку з друзями, але й зближення та зміцнення стосунків. У квесті друзі перевіряються на міцність, адже стресові ситуації покажуть, хто справжній товариш, а хто ні. Але пам’ятайте, завжди є можливість звернутися за допомогою до ведучого.

Якщо Ви маєте бажання пройти квест великою компанією, ми приймаємо до 30 осіб. Квестова локація у цьому випадку буде по всій території розважального центру. Квест на велику команду підійде як для шкільних пригод, так і для корпоративних заходів.

У нас є безліч ідей для майбутніх квестів, тому слідкуйте за нашими новинками у соцмережах та насолоджуйтесь відпочинком разом із «Факторією».

Ескейп-квести — це новий тренд для дорослих та дітей. Інтерактивний реквізит та унікальна локація сприяють повному зануренню в історію сюжету. За 60 хвилин необхідно подолати всі перешкоди та крок за кроком перемогти зло.

Квест у РЦ «Факторія» — це чудова можливість відпочити всією родиною або зробити тематичний день народження для друзів.

Шукаєте квест Тернопіль? Тоді це те, що Вам потрібно! Ігри та квести для дітей з цікавими завданнями й унікальним реквізитом.