Ви знаходитесь у Тернополі?
Ви знаходитесь у Тернополі?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну
 • 0636312742

Лазертаг у Тернополі

ПОПУЛЯРНА ГРА У «ФАКТОРІЇ»

Лазертаг — сучасна командна гра для дітей та дорослих. У лазертазі використовується інтерактивне обладнання з ударостійких якісних матеріалів.

Мета гри: потрапити в активні зони на жилеті гравців, тим самим вибивши їх з поля бою. Водночас необхідно остерігатися лазерних променів суперника.

Середня тривалість гри: 60 хвилин.

Вік: 5+

ТЕМАТИЧНА ІГРОВА АРЕНА

Весь розважальний центр виконаний у стилі стимпанк, який так любив письменник Жюль Верн. Він описував до дрібниць вигаданий світ прогресії з паровими машинами, дивними механізмами та шестернями.

Лазерна стрільба для дітей та дорослих — це популярна гра у найбільшій лазертаг-арені Тернополя. У ній Ви знайдете систему лабіринтів та тунелів, а також 2 форти для оборони бази. Неонове освітлення, що переливається, а також стробоскоп і точкові вогні міських лампадок створять незабутню атмосферу.

Лазертаг підходить для зустрічей та відпочинку з друзями, а також може стати традиційною розвагою для сім’ї.

Замовити арену в Тернополі Ви можете, зателефонувавши за номерами, указаними на сайті, або на стійці адміністратора.

 • Ігрова локація
  Ігрова локація
  Стильно оформлене ігрове поле у вигляді покинутого міста. Захисні форти, переходи, тунелі та лабіринт роблять гру цікавішою.
 • Безпека
  Безпека
  Зброя виготовлена з міцного пластику, а контролює процес гри інструктор.
 • Ігрові сценарії
  Ігрові сценарії
  Наші інструктори багато років розробляли цікаві місії та сценарії, щоб гра була по-справжньому цікавою для всіх.
 • You are the best
  You are the best
  У грі завжди є лідери та переможці. Вдосконалюйте свої навички та ставайте кращими у лазертазі.

Галерея ігрового майданчика

Щоб гра приносила радість та задоволення, контроль над процесом візьме на себе інструктор. Саме він перед початком гри розповість про правила та техніку безпеки на полі. Покаже, як правильно використовувати обладнання, перезаряджати та робити постріли.

Гра інтуїтивно зрозуміла та з нею впораються навіть найменші діти. Усі дії гравця дублюються в озвученні та на екрані тагера (зброї).

Інструктор стежитиме за процесом гри та зможе бути суддею у спірних моментах. Також інструктор може запропонувати сценарії для гри, щоб вона стала цікавою для кожного.

Лазертаг з’явився в якості тренувального обладнання для солдатів США, а тепер, як розвагу, його можна знайти по всьому світу. Саме тому ми використовуємо копії реальної зброї, що наближає до справжнього тренування. Усі гравці отримують жилети, на яких є система датчиків. Якщо у гравця потрапили, його жилет вібрує, а зброя подає сигнал про поранення чи поразку.

Особисті та командні результати, повну статистику всієї команди можна отримати в інструктора. Ви можете дізнатися про ефективність пострілів, кількість попадань та багато іншого.

Активний відпочинок є енерговитратним, і саме після ігор хочеться набратися сил й поїсти смачні страви. Тому Ви маєте змогу орендувати банкетну кімнату та влаштувати невеликий прийом для своїх друзів. Також у банкетних кімнатах є кулер з водою у вільному доступі.

Лазерні бої — нова розвага для всієї родини на вихідні у Тернополі. Ця гра може стати Вашою традицією на день народження або при зустрічі з друзями. Лазертаг можна використовувати як розваги на парубочий вечір.

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СТИЛІ СТІМПАНК

Тематичні дні народження – це новий тренд вечірок. Гості приходять в унікальних костюмах, неймовірні торти з росписом, а фантастичні фотографії будуть бонусом для Вашого свята.

Ціна «Лазертаг» на 1 гравця

 • ЛАЗЕРТАГ
  ВИХІДНІ ДНІ - 80 ГРН.
  Будні дні - 70 грн.

  за 15 хвилин

 • ЛАЗЕРТАГ
  ВИХІДНІ ДНІ - 160 ГРН.
  Будні дні - 140 грн.

  за 30 хвилин

 • ЛАЗЕРТАГ
  ВИХІДНІ ДНІ - 320 ГРН.
  Будні дні - 280 грн.

  за 60 хвилин

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Лазертаг — це гра, яку люблять по всьому світу. Вона унікальна тим, що завдяки ній розвиваються всі групи м’язів, тренується логічне мислення, а також розвиваються лідерські здібності.

КОРПОРАТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК ДЛЯ КОМПАНІЙ

Тімбилдінґ на корпоратив давно став популярною практикою, адже саме завдяки ньому згуртовується колектив. Лазертаг може стати частиною командотворчих заходів або просто розвагою для колег.

Ми можемо створити турнір для великих команд на найкращого гравця або змагання між відділами. Також можна розіграти сценарії та місії на зміцнення міжрангових зв’язків. Що може бути краще та веселіше спільно проведенного часу?

Шукаєте лазертаг для дітей Тернопіль? Де активно відпочити у Тернополі, найкращий клуб Тернополя? Розвага Тернопіль?

Обирайте розважальний центр «Факторія», наша адреса: М. ТЕРНОПІЛЬ, ​ВУЛИЦЯ 15-ГО КВІТНЯ, 5А, ТЦ «РАЙ ЦЕНТР», ЛІВЕ КРИЛО, 2-Й ПОВЕРХ.

ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ З АТРАКЦІОНУ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ, ПОДЗВОНИВШИ ЗА НОМЕРАМИ, УКАЗАНИМИ НА САЙТІ, АБО ЧЕРЕЗ ЧАТ