Ви знаходитесь у Тернополі?
Ви знаходитесь у Тернополі?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну
 • 0636312742

ЛАЗЕРНИЙ ЛАБІРИНТ У ТЕРНОПОЛІ

Лазерний лабіринт — це унікальний атракціон з лазерною системою. Статичні та динамічні датчики реагують на зміни; якщо зачепити один із променів, буде подаватися звуковий та візуальний сигнали. Новий вид розваг для мешканців та гостей Тернополя.

Мета гри: за певний час виконати завдання, проходячи через лазерний лабіринт.

Безліч фільмів-бестселерів використовують систему лазерних лабіринтів. Пограбування музеїв, банків та сейфів — гарне видовище, особливо коли гнучкі та вмілі герої швидко проходять смугу перешкод, не зачепивши жодного лазерного променя. Сьогодні і Ви зможете побути у ролі супергероїв та спробувати пройти лазерну кімнату.

Абсолютно кожен зможе пройти лазерний лабіринт, для цього не потрібно мати досконалу фізичну форму або спеціальні навички.

В атракціоні є 4 рівні складності, у яких змінюється час на проходження та збільшується кількість ігрових контрольних точок. Також на кожен рівень дається 3 життя. Якщо гравець зачепив лазерний промінь — система прибирає кілька променів. Отже, чим швидше Ви пройдете лазерний лабіринт та активуєте контрольні точки, водночас витративши якнайменше життів, тим більше балів Ви отримаєте.

Кімната прикрашена у сучасному стилі комп’ютерної графіки. Промені чітко видно в густому димі, а неонове світло та музика наповнюють гру драйвом.

 • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ
  З ЛЮДИНИ
  70 грн.

  4 раунди по 3 хвилини

 • КОМАНДНИЙ
  КІЛЬКІСТЬ ГРАВЦІВ НЕ ОБМЕЖЕНА
  700 грн.

  1 година

Атракціон «Лазерний лабіринт» підходить для розваги з друзями або як доповнення до дня народження. Можна влаштувати турнір серед друзів чи колег.

Середня тривалість гри: 15-20 хвилин.

Вік: 5+

Гра проходить на території РЦ «Factoria» за адресою: вул. 15-го Квітня, 5А, м. Тернопіль.

ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО АТРАКЦІОНУ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ, ПОДЗВОНИВ ЗА НОМЕРАМИ, УКАЗАНИМИ НА САЙТІ, АБО ЧЕРЕЗ ЧАТ