Ви знаходитесь у Тернополі?
Ви знаходитесь у Тернополі?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну
 • 0636312742

Лазерний тир у Тернополі

Лазерний тир – інноваційний атаркціон для дітей та дорослих. Універсальна гра для тих, кому цікаво відточити свої навички стрілянини та добре повеселитися з друзями.

Мета гри: заробити максимальну кількість очок, потрапляючи в інтерактивні мішені за найменший час.

Вік: 6+

У Тернополі дитячий лазерний тир є однією з найбезпечніших та найінтелектуальніших розваг, які подають для будь-якого віку.

Електронний лазерний тир – гра, де є система датчиків, які реагують на лазер.

Лазер та лазерні системи з видимим випромінюванням, що використовуються на території РЦ «Факторія», мають «Клас 3а», що є безпечним для здоров’я та зору гравців.

Звичайно, такий тир абсолютно нове слово у світі активних ігор, адже він має низку переваг, які підходять маленьким дітям. Висока безпека та відсутність травматизму, адже фізично не відбувається вильоту кулі. Вартість менша ніж у звичайного тиру, за рахунок відсутності витратних матеріалів. Чіткість влучення до 99,8%, адже лазер не має траєкторії та зовнішні фактори не впливають на промінь.

Перед початком гри всі гравці ознайомляться з правилами гри та технікою безпеки. Інструктор розповість, як правильно використовувати обладнання та за що нараховуються бали. Є кілька режимів гри, від яких залежить швидкість та складність виконання завдань.

Протягом раунду у гравця накопичуються бали, а після гри з ними можна детально ознайомитися. Всі результати будуть записуватися у таблицю та після закінчення гри можна буде дізнатися, хто виявився найвлучнішим стрільцем.

Лазертаг, як і лазерний тир, використовували у США для тренування армії, проте дана гра є лише розвагою для родини та не може нести у собі тренувального характеру.

Електронний тир у Тернополі – це сучасна гра, яка підійде для відпочинку всією родиною. Також тир може стати частиною корпоративного відпочинку або, як додаток до дня народження.

ЛАЗЕРНИЙ ТИР ЦІНА

 • ТИР
  з 1 гравця
  50 грн.

  за 10 хвилин

 • ТИР
  кількість гравців необмежена
  500 грн.

  за 60 хвилин