Ви знаходитесь у Тернополі?
Ви знаходитесь у Тернополі?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну
  • 0636312742

Подарунковий сертифікат від «Factoria»

Подарунковий сертифікат для близьких і друзів

Найцінніші подарунки — ті, які приносять емоції. А ми знаємо, як подарувати не лише емоції, а й добрі спогади. Подарунковий сертифікат — універсальний подарунок для тих, хто має все, але кого хочеться вразити.

Сертифікати від розважального центру «Factoria» — це подарунок, який не має вікових обмежень, адже у нас можна знайти розваги на будь-який смак. Власник сертифіката на власний розсуд зможе розпоряджатися подарунком та самостійно вибрати послуги.

Якщо Ви вибираєте подарунок для друзів чи коханих на 14 жовтня та 25 лютого, Вам варто придивитися до сертифікатів від «Факторія». Це позитивні емоції, посмішки та багаж приголомшливих вражень.

Сертифікат необхідно використати протягом 6 місяців від дня покупки. За це час, Ви зможете знайти команду мрії та відправитися на пошуки пригод разом.

«Факторія» — це територія розваг для всієї родини. У нас Ви зможете знайти популярні ігри та новинки, відсвяткувати день народження у банкетній кімнаті або влаштувати тематичну вечірку.

Власники сертифікатів можуть обрати будь-яку послугу серед активних ігор: лазертаг або нерф. А також у нас є квестові програми на вибір: «Гаррі Поттер», «Місія нездійсненна», «Сталкер». Також є незвичайні атракціони із лазерними елементами.

Щоб дізнатися більше про купівлю та використання подарункового сертифіката, зверніться до наших менеджерів за номерами на сайті або на стійку адміністратора.

Подаруйте враження, від яких важко відмовитись!