Ви знаходитесь у Полтаві?
Ви знаходитесь у Полтаві?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8663358
  • (063)7895959

Високотехнологічний квест “Антивірус”

Технологічний квест з актуальним сюжетом у РЦ Факторія

Квест антивирус Полтава

Ще не так давно, у секретній лабораторії у Європі, був знайдений новий вид вірусу. Його унікальність у тому, що людина не підозрює, що він заражений. Симптоми можуть не проявлятися роками, але рівень кисню у крові буде падати.

Один доктор з лабораторії, під час знищення всіх доказів, зміг сховати креслення ідентифікатора та зібрати по прототипу пристрій. Цей пристрій показує рівень кисню та скільки залишилося часу у гравців.

Також, доктор знає, як створити антивірус та його пристрій у цьому Вам допоможе. Якщо думаєте, що вірус обійшов Вас стороною – це не так, усі хто робив у дитинстві реакцію Манту вже заражені та час йде на хвилини.

Квест наповнений складними головоломками та завданнями. Електронний реквізит квесту не залишить байдужого нікого, а ігровий браслет «Таймтаг» виконує роль провідника у квесті.

На території розважального центру квест проходить на спеціальній локації, в якій використовуються додаткові спецефекти та реквізит. Під час проходження, з гравцями буде знаходитися живий актор, який розповість легенду квесту та буде у ролі провідника / помічника у пошуку заповітних лікив.

Квест «Антивірус» відмінний вибір для творчого корпоративу або тімбілдінга. Також квест підійде для святкування дня народження у приміщенні або на природі.

Час дізнатися, кому потрібен антивірус!

Залишити коментар
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі