Ви знаходитесь у Полтаві?
Ви знаходитесь у Полтаві?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8663358
  • (063)7895959

Найстрашніший квест у місті

Полюбляєте гострі відчуття? Чи все життя мріяли стати головним героєм фільмів жахів?

Квест Прятки Фактория Черкассы

Один із найкращих хорор квестів у Полтаві «Хованки» для тих, хто насолоджується відчуттям страху.

Квест підкорює своїми спецефектами та грою акторів, а ігровий майданчик чого вартий. Але про це по порядку тат докладніше.

  • у квесті беруть участь живі костюмовані актори, а для дітей менше – ми надаємо додаткового аніматора, який перебуває з дітьми протягом усього квесту та допомагає у вирішенні завдань.
  • у декораціях на ігровому майданчику, гравці з легкістю почувають себе частиною занедбаного міста. У тунелях та лабіринтах можна не тільки сховатися від монстра, а й самому загубитися.
  • щоб учасник не мав можливості відсидітися, освітлення змінюватиметься від одиничного спалаху стробоскопа, до різнобарвних неонових світильників.
  • моторошна та лякаюча музика разом із димними вулицями покинутого міста створять неймовірну атмосферу повного занурення у світ «Хованок».

Ігровий процес є досить простим й не вимагає від гравців фізичних чи логічних навичок. Учасники повинні стати єдиним цілим та грати проти монстра. Потрібно знайти колби, які заховані по всьому містечку. За деякі – гравцям доведеться поборотися, адже щоб відкрити скрині, потрібно знайти підказки та вирішити завдання.

У квесті можуть брати участь гравці віком від 6 років.

Хованки сприяють розвитку стресостійкості, знімають внутрішню напругу та покращують роботу моторних навичок.

Пройти квест «Хованки» Ви зможете за адресою м. Полтава, вул. Зіньківська, 6/1а. Торгово-розважальний центр “Київ” 4-й поверх.

Відпочивайте весело разом із Факторія!

Залишити коментар
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі