Ви знаходитесь у Полтаві?
Ви знаходитесь у Полтаві?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8663358
  • (063)7895959

Великі пригоди у квесті “Скарб нації”

Саме час відкинути всі справи та насолодитися відпочинком разом із Факторія

Ласкаво просимо у світ повний таємниць та багатства у новому квесті «Скарб нації»

Великі пригоди у квесті "Скарб нації"

Думаю, Ви чули про скарби нації, однак Ви навіть не уявляєте якими таємницями покриті коштовності всього світу. Колись давно, через сотень битв та воєн було зібрано тисячі унікальних предметів, яким не має ціни. Згодом, скарби переходили з рук у руки іта поповнювалися полководця, імператора та царями.

В один прекрасний день, усі цінності були загублені, а про місці знаходження їх знали лише члени франк-масонсько ордена. Першу підказку вони залишили на найціннішому аркуші у світі – Декларації про незалежність. Щоб розкрити таємницю місцезнаходження скарбів, потрібно розгадати складні загадки, відвідати різні країни та епохи.

Ще одну підказку Ви знайдете у Факторія, проте таємницю цю зберігають дуже надійно та розкажуть лише сміливим та по істині вірним друзям.

У квесті можуть брати участь компанії до 12 осіб від 6 років, а з гравцями буде знаходиться живий актор. Сучасна електроніка, старовинні знахідки премені Майя, картинна галерея з світовими шедеврами та багато іншого чекає на Вас у квесті «Скарб нації».

Спробуйте свою удачу, на Вас чекає найбільша пригода в історії.

Залишити коментар
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі