Ви знаходитесь у Полтаві?
Подарунок 150 грн. на послуги від розважального центру Factoria.
Дізнатись ціну

Дитячий пейнтбол разом із Факторія

Дитячий пейнтбол разом із Факторія

Ми знаємо, як давно ви чекали від нас новинок із активних ігор.

Наразі є унікальна можливість відпочити на природі за мега-драйвовою грою – Дитячий Пейнтбол.

Дитячий Пейнтбол – це активна гра, в якій використовується спеціальне американське обладнання. Командна гра, де головним завданням гравців є вибити супротивника з поля, попаданням у будь-яку частину тіла чи зброї.

Пейнтбольний маркер виготовлений з міцного легкого пластику, а дальність пострілу кулі становить близько 30 метрів і проводиться за рахунок перезаряджання пружинного механізму. У свою чергу, куля також має зменшені розміри, порівняно з дорослим пейнтболом (0,50 калібру) та важить лише трохи більше грама.

Також, гравцям надаються додаткові засоби захисту такі як: камуфляжна форма за розміром гравця, захисна маска та кольоровий захист корпусу, що допомагає поділити команди на червоних та синіх.

ЦІНА «ДИТЯЧИЙ ПЕЙНТБОЛ» НА 1 ГРАВЦЯ У ПОЛТАВІ

FACTORIA ПАКЕТ «ЕКОНОМ» ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ + 100 КУЛЬОК ПАКЕТ «СТАНДАРТ» ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ + 200 КУЛЬОК ПАКЕТ «МАКСИМАЛЬНИЙ» ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ + 500 КУЛЬОК
Будні дні 280 грн. 380 грн. 680 грн.
Вихідні та святкові дні 300 грн. 400 грн. 700 грн.

Выездные игры проводятся на выбранной Вами территории. Это может быть лесная или же парковая зона, на территории базы отдыха или заднего двора дома. Стоит учитывать отдаленность от людей, а также иметь согласие на проведение данной игры на выбранной Вами территории. Если возникнут вопросы касательно выбора места проведения – наш менеджер сможет подсказать и поможет определиться с территорией.

Наслаждайтесь отдыхом вместе с Фактория!

 

Залишити коментар
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі