Ви знаходитесь у Полтаві?
Ви знаходитесь у Полтаві?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8663358
  • (063)7895959

Дитячий пейнтбол разом із Факторія

Дитячий пейнтбол разом із Факторія

Ми знаємо, як давно ви чекали від нас новинок із активних ігор.

Наразі є унікальна можливість відпочити на природі за мега-драйвовою грою – Дитячий Пейнтбол.

Дитячий Пейнтбол – це активна гра, в якій використовується спеціальне американське обладнання. Командна гра, де головним завданням гравців є вибити супротивника з поля, попаданням у будь-яку частину тіла чи зброї.

Пейнтбольний маркер виготовлений з міцного легкого пластику, а дальність пострілу кулі становить близько 30 метрів і проводиться за рахунок перезаряджання пружинного механізму. У свою чергу, куля також має зменшені розміри, порівняно з дорослим пейнтболом (0,50 калібру) та важить лише трохи більше грама.

Також, гравцям надаються додаткові засоби захисту такі як: камуфляжна форма за розміром гравця, захисна маска та кольоровий захист корпусу, що допомагає поділити команди на червоних та синіх.

ЦІНА «ДИТЯЧИЙ ПЕЙНТБОЛ» НА 1 ГРАВЦЯ У ПОЛТАВІ

FACTORIAПАКЕТ «ЕКОНОМ» ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ + 100 КУЛЬОКПАКЕТ «СТАНДАРТ» ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ + 200 КУЛЬОКПАКЕТ «МАКСИМАЛЬНИЙ» ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ + 500 КУЛЬОК
Будні дні280 грн.380 грн.680 грн.
Вихідні та святкові дні300 грн.400 грн.700 грн.

Выездные игры проводятся на выбранной Вами территории. Это может быть лесная или же парковая зона, на территории базы отдыха или заднего двора дома. Стоит учитывать отдаленность от людей, а также иметь согласие на проведение данной игры на выбранной Вами территории. Если возникнут вопросы касательно выбора места проведения – наш менеджер сможет подсказать и поможет определиться с территорией.

Наслаждайтесь отдыхом вместе с Фактория!

 

Залишити коментар
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі