Ви знаходитесь у Тернополі?
Ви знаходитесь у Тернополі?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. на послуги!
Дізнатись ціну
  • 0636312742

Активна гра з безмежними можливостями

Активна гра з безмежними можливостями

Сьогодні популярна стрілялка відома всім, але чому ця гра так швидко завоювала серця любителів військових ігор залишається загадкою для багатьох.

Компанія “Hasbro”, яка створювала настільні ігри, змогла еволюціонувати свій продукт із пінистого м’ячика з гаслом “можна грати вдома, не розбивши нічого крихкого” у спеціальний бластер з м’якими кулями, який користується популярністю вже протягом 20 років. Це свідчить, що гра підходить сучасному поколінню.

  • По-перше, унікальний вид зброї привертає увагу дітей та дорослих. Бластери різних розмірів виконані з міцного, але легкого матеріалу, а перезарядити магазин не важко навіть для дитини в 4-5 років. Кулі виготовлені з пінистого матеріалу, що робить попадання в суперника ледве відчутним.
  • По-друге, гра є абсолютно безпечною. Після детального навчання техніці безпеки та використання обладнання, кожен гравець отримує стильну захисну маску, яка запобігає потраплянню кулі у вічі.
  • Також, ігрова арена у “Факторії” виконана у стилі занедбаного міста та має цікаву ігрову карту з лабіринтами, тунелями та фортами. Драйвова музика та додаткові спецефекти створюють атмосферу справжнього поєдинку.

Гра з простими правилами, цікавими місіями та яскравим обладнанням не залишить байдужим ні дітей, ні дорослих. Грати в Нерф можна всією сім’єю – це сприяє зняттю напруги та допомагає покращити дрібну моторику та фізичну форму загалом.

Створоюйте настрій разом із Факторією!

Залишити коментар
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber